Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım bende akıntı olduğunda ıslak olduğunda bu ortamda sperm daha uzun yaşar diye birkaç sayfada okudum bu şekilde deneyen oldumu acaba

Herşey de vardır bir hayır,hayat bu hiç belli olmaz sağlıkla gelsin minik kuzucukdeneme sürecin nasıl olmuştu? Pic ve çat süren ne kadardı canım
Sabahı iki kez ultra pikti. 6.30da ultra pikti. Gece eşitşwnmişti 3saat sonra 3sıralarında bir tık açılma gördüm değerlendirdik. Prensesim yolda hayırlı evlat olsun inşallah içimde en ufak bir üzüntü acı yok çok seviyoruz biz onu ailecek. Kocaman bir çekirdek aile olacağız.

Ultra piki 6.30da gördüm gece 12gibi eşitledi 3saat sonra bir tık açılma gördüm değerlendirdim tek ilişkiyle hamile kaldım prensesim geliyor
Benimde öyleydi o gece ve sonraki gece değerlendirdik feci bir kasık ağrısı çektim 1 haftasiz böyle deyinde yine hersey boş düşüncesinde boğuluyorum

Yok kzum ya 4kuzu yeter. Ama nasip tabi. Büyük de konuşmak istemiyorum çok anaç bir yapıya sahibim çünkü. Çalışmasam düşünürüdm bir ihtimal ama şu anlık hayır. Ama eşim istiyor sanki.
Eşinizi bilmiyorum onun için söylemiyorum belki öyle değildir ama bu erkekler kızları varken hep bir daha bir daha çocuk isterler hiç dört beş çok demezler de iki tane oğulları olunca yeter artık çocuk istemiyorum derler bir tane de kızım olsun demezler hep annelerin isteği ile olur kız isteğiyle çocuk yapmak istisnalar kaideyi bozmaz ama durum bu malesef

Evet banada geldi sabah bidaha yap varda bit tık daha koyu olur
Sabah değilde pazar sabahı yaoayım diyorum kuzuu
Canım biraz ışık vuran bir yerde çeksene çok geçmeden
Kuzu misafirim vardı atıcam şimdi karartma yaptım teste bak
Yapmışsın bile. Sen daha net görürsün, foto da görünmüyor bence. Sabah ilk idrarla tekrar dene
Pazar sabahı denicem kuzum
Yapmışsın bile maşallah. Var bence
İnşallah ya
Bana da var gibi geldi canim
İnşallah ablaaa
Senin ilk hamileligin mi
Yok 3.cü
Var canım hayırlı olsun
Yaaa çok sevindimmm
Sende benim gibi benim de iki kızım var o dediğim duayı muhakk eşine okuttur sen uyurken
2.kızımda benim haberim olmadan okumuş cinsiyeti belli olana kadar
Canım bende bir çizgi görüyorum sanki
Dimi kuzummm yaa bende psikolojikmi bilmiyom ama görüyorumm
Bende gördüm çizginin hayırlı olsun
Yaaa nasıl mutlu oldum inşallah dediğiniz gibidir ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…