Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Anladm çok sağol ben hesapladimda benim 3.30 pikti.gunduz ertesi günde deneme oldu sabah 10.gibi fln yani pikten 20 sat sonra ne zaman açıldığında bilmiyorum
Iste benimde 20 saat sonra falan ikinci deneme oldu. Pik ve silinince yani,
Senin erkek tutma ihtimali yuksek bence

Kızlar ben test le yapmadım ya pik felan yumurtam çatlamıştı öğlen saat 6 gibi felan da ilişki oldu acaba benim silikmi olmuş oluyor pik mi

Benim yengemin iki kızı vardı bunların İran dan yandıkları vardı kadın buna demiş ki akıntın çok olduğunda yumurtan dökülüyorduöyle bi tabir kullanmış ozman ilişkiye gir DİE oda öyle yaptı iki oğlu oldu aslında bana da dedi öyle yap ama ben işi şansa bırakmamak için doktora gittim ama acaba diyorum yumurta çatlayıp inene kadar sprem orda mı bekler ozman işte yanlış yapmış olduğumu düşünüyorum

Kızlar yazmak istedim,benim bir oğlum var 6 yasında. O zaman kk nü bilmiyordum.eşimle iki hafta ilişki olmadı adetimin olacağı gün ilişki olöuştu ve ayaklarımı yatak tepesine dikip 20 dk beklettim.adetimin ilk günü kırmızıları görmem belirti gelir lekelenme.ortada belirti yokken ilişki olmuştu eminim buna.bir ay öncesi de soğan kürü yapmıştım 15 gün.
Ve ben o gece istekli ve ıslaktım
Eşimde doluydu haliyle
Yoğun çalıştığı için et ağırlıklı beslenir ama özellikle yeme içme olarak bişey olmadı çünkü ayran da çok içer

Sonuç geç döllenme ile oğlum oldu
Geç döllenmeyi de anlamış değilimSon adet tarihim 19.04 ama doktor 01.05 olarak almıştı

Benim de içimdeki hissiyat yum zamanını belli eden uzayan kıvamlı akıntı geliyor bazısında bu yum u işaret ediyor bazen yum yakın diyor işte o akıntı da olan ilişki sanki oğlanı getiriyor gibi hissediyorum

Benim çatlağı gün saat 6 gibi ilişki oldu birde o gün akşam saat 11 gibi felan sabah akıntım oldu bakalım artık nasipte varsa zaten gelecek şu iki ay hiç geçmiyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…