Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar iyi geceler.ya bişey sorucam size bnm ayın 1 ve 2sinde denemem olmuştu geçmeyen bi kasık ve bel agrım var daha test yapmadım erken diye normalmi ilk gebeliğimi hatırlamıyorum

Bende öyle yapicam canm sağol Peki kız bebek gebeliginde bu bel ve kasık ağrıları olur diyorlar doğrumu acaba
Yok cnm alakası yok bence benim ilk kızımda kasıklarımin ağrısından ağlıyordum.3. Kızımda tam doğuma kadar bel ağrısı çektim öyle şeylere inanma

Hayırlı olsun canım bence gayet hamilesin rabbim gönlündekini versin inş

Canım hcg testi ise yaptığın hamilesin gayet belli sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah Rabbim gönül muradınla müjdelenirsin seni de testlerini atabilir misin bize de fikir olur

Eğer hamilelik testiyse, gayet hamilesin. Hayırlı olsun, sağlıkla gelsin gönlündeki

Hamileler takvim yapsalar ne güzel olur. Oradan takip ederiz. Ben bazen kim deneme yapıyordu kim hamile karıştırıyorum.

Canım hcg testi ise yaptığın hamilesin gayet belli sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah Rabbim gönül muradınla müjdelenirsin seni de testlerini atabilir misin bize de fikir olur
Hcg testi canım. Çok teşekkür ederim. Ben resim çekmedim galiba ama evde testleri bulunca atayım canım

Gözün aydın sağlıkla kavuş bebegine

Tebrik ederim sağlıkla hayirla gelsin bebeğin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…