Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Benim aşırı bulantım var 😔bütün ümitlerim yerle bir oldu aynı ikinci kızım daki gibi oldum çok canım sıkkın cok
Canım benim teyzemin 4 kızı bir oğlu var. En son hamileliğinde de diğerleri gibi öldü bitti serumlarla yaşadı ama oğlu oldu. Kaç tane tanıdığım aşırı bulantı yaşadı ama oğlu oldu. Bu cinsiyet meselesi hiç bir şeye bağlanamaz bence.

Canım benim teyzemin 4 kızı bir oğlu var. En son hamileliğinde de diğerleri gibi öldü bitti serumlarla yaşadı ama oğlu oldu. Kaç tane tanıdığım aşırı bulantı yaşadı ama oğlu oldu. Bu cinsiyet meselesi hiç bir şeye bağlanamaz bence.
Umarım öyledir bu yaşadığımız psikolojik baskı nedir anlamıyorum ağız tadıyla bir hamilelik bile geçiremedim 😔😔😔rabbim gönlünüzdekileri nasip etsin inş

Umarım öyledir bu yaşadığımız psikolojik baskı nedir anlamıyorum ağız tadıyla bir hamilelik bile geçiremedim 😔😔😔rabbim gönlünüzdekileri nasip etsin inş
Aminn canım benimm inşallah. Benim hamile olduğumu duyan kayınvalidem yine erkek sevdasını konuşturuyor. Kızımda ilk olmasına rağmen yine böyle yapmıştı. Allahım bizim gönlümüze göre versin inşallah. Bazen bu insanlar neden bu kadar düşüncesiz anlayamıyorum. Sırf onlar yüzünden yaşadığımız sorunlara bak.

Kızlar çatlamanın 9. Günü. Ultra pikte ve çatlamada deneme oldu. Rabbim ne verirse kabulüm 🙏Çok şükür 4. Ayın Ovulasyon testiyle tuttu galiba. Çikolata kistim vardı. İnşallah test yanıltmıyordur 1 trestim daha var sonra yapıcam 😍
SAglıkla gelsin inş gönlündeki nasip olsun 🤲🤲🤲🤲

X