Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Inşallah öyledir testi ıstagramda nere atsam çatlamamış dediler
Canım testlerde ilk piki gördüğümüz anda demek oluyor ki yum çatlama aşamasına gelmeye başladı ultra pik hali tam çatlamaya geçiş aşamasıdır. Ultra pikten sonra farkedersen zaten t çizgisi her bir sonraki testte azar azar açılır buda demek oluyor ki yum çatlıyor bütün bunlar her kişide farklı saatte oluyor mesela benim ultra pikten sonra 2 saatte hemen silinme başlıyor 6 saate çatlamış oluyor genelde. Senin denemen t ile c eşitken yani çatlama başladıktan sonra olmuş zaten birde spermlerin yuma ulaşma ve döllenme süresi düşünülürse zaten yum o zamana kadar çoktan çatlamış olacaktır ki öyle de olmuş ve hamilesin. Sana çatlamamış diyen kişiler bence erkek bebek için yorumlamıyordur yada bazı kişiler de erkek bebek için tnin iyice silindiği anı savunduğu için sana öyle demişlerdir.

Valla sağol allh ragzi olsun icime su serpiyon insallh rabbim insallh nasip eder 7 aydır uğraşıyorum artık inan çok yıprandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…