Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar hastaneye gittim bugün doktor cinsiyet için erkek dedi geçen hafta kordon var bacak arasında dedi ama kız yine dedi bugunde erkek dedi açıkçası şaşırdım kaldım
Hayirli saglikla kucagina alirsin cnm burdaki kardeslerime ve bana olsun şuan ezan okunuyor insallah rabbim herkesin duasini kabul eder

Kızlar busağ yumurta erkek sol yumurta kız olayı doğrumu acaba aklıma geldide ben çatlama baltırmaya gittiğimdede soldaydı dün gittim yine yumurtam solda, belki o yüzden hep kızım oluyo 🤔
Canım benim eşim doktor ona sordum çünkü deneme yaptığım aylardan birinde sol yumurtam oluşmuştu iyide yumurta çatlıyor döllenme ikisinin bulutlu ortamda oluyor sağ sol hikaye dedi yani

Kızlar birde İstanbul’da Ayşegül büyük öğüt die bir doktor var kadın doğum uzmanı hatta gittiğinde soruyor istediğin cinsiyet varmı yöntem uyguluyoruz die erkek bebek için dedik bizde oda yumurta takibi yaptı çatlayınca ilişki dedi yani öyle silinme pik felan demedi direk çatlamış ilişki dedi bundan sonra da serbest demişti gerçi ozman da tutmadı bebek orası da başka ama 🤷‍♀️

Kızlar birde İstanbul’da Ayşegül büyük öğüt die bir doktor var kadın doğum uzmanı hatta gittiğinde soruyor istediğin cinsiyet varmı yöntem uyguluyoruz die erkek bebek için dedik bizde oda yumurta takibi yaptı çatlayınca ilişki dedi yani öyle silinme pik felan demedi direk çatlamış ilişki dedi bundan sonra da serbest demişti gerçi ozman da tutmadı bebek orası da başka ama 🤷‍♀️
Cnm bizde zaten çatladığını ovulasyon testleri ile anlıyoruz

Sanki benim bebeğimin cinsiyetini siz biliyormuşsunuz gibi girip girip bakıyorum buraya😩😩😩artık bugünden itibaren cinsiyete bağlı şeylere bakmayacağım belli olana kadar inş

X