Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar yarın kontrole gideceğim de kesenin duruşu kalp atışı ve bebeğin sağ sol nerede durduğu cinsiyet için önemli mi ona göre dikkat edeyim orada

Kızlar yarın kontrole gideceğim de kesenin duruşu kalp atışı ve bebeğin sağ sol nerede durduğu cinsiyet için önemli mi ona göre dikkat edeyim orada
Bunlara hiç takılma canım asla inanmıyorum ben bunlara tuttu diyenlerin de hep tesadüfen denk gelmesi inan. Böyle bir durum olsa Dr lar ilk kontrolde bebeğin cinsiyetini de söylerdi
Sağlıklı güzel haberle gel canım sende

Bence moralini bozma ben gittim modelimi bozdum ya çgüya bebek sağda olunca erkek diyorlardı kadın sağdan baktı zaten sağımda hissediyorum sonra resim gösterdim burdan birilerine kız dediler plesanta sağda olması lazımmış

Doğru diyorsun canım sağolasın

Ya daha çok küçük senin o halde tahmin olmaz skma canıni

Ne güzel grup hareketlenmiş. Seymanur53 çatlamadan sonra yapacaksan daha vaktin var nasılsa. Bu sürede perhiz de olmuş olur. Ben 2. Kızımda tek ilişkiyle denemiştim, o dönem adet bitimi başlayıp 2günde bir yapan arkadaşlar vardı oğulları oldu. Nasip kısmet yani.

Ben bu testi cok anlamiyorum ama halen pik belli
Abla diyorum acaba çatladığından emin olmak için ilk silinmeyi anlayamassam eğer gece raslarda anlayamassam en azından eşitlenince denesem geçmi olur acaba, gerçi düşünüyprumda yarın doktora gidecek olsam mesela silinmeyi görcem doktora gidip gelcem ilişki olcak filan o arayerde geçecek olan zamanı ben t ile c eşitlenince deneyeyim aynı şeu değilmi

O konuda inan bisey diyemem canim bilmiyorum ki, yani esitlenmeyi bekleyende var, ilk silinme de yapan da, pikken yapan da var,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…