Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Anlıyorum senin aynı durumdayız çünkü ama benim daha belli değil yani şu durumda insan teselli bile istemiyor sadece diyebileceğim rabbim gönlümüze ferahlık versin inş
Nasip canım Allah neyi takdir ettiyse onu yaşıyoruz ve yasiycaz, Ben alıştım artık, inşallah sana ve isteyen tüm arkadaşlara nasıp olsun gönül ister ki dileğimiz olsun , olmayınca olmuyor napalim

Nasip canım Allah neyi takdir ettiyse onu yaşıyoruz ve yasiycaz, Ben alıştım artık, inşallah sana ve isteyen tüm arkadaşlara nasıp olsun gönül ister ki dileğimiz olsun , olmayınca olmuyor napalim
Benim de gönlüm senin oğlun olsun isterdi kendim kadar da sevinirdim,az çok tanıdım yazısmalarından,ama nasipteki geliyor sağlıkla gelsin hayırlı evlat olsun inş canım

Benim de gönlüm senin oğlun olsun isterdi kendim kadar da sevinirdim,az çok tanıdım yazısmalarından,ama nasipteki geliyor sağlıkla gelsin hayırlı evlat olsun inş canım
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun
Nasıp olmadı yapacak bisey yok
Sizlerin gönlündeki olsun inşallah, hayırlısıyla sana da bi kız bebek nasip etsin Rabbim ❣

Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun
Nasıp olmadı yapacak bisey yok
Sizlerin gönlündeki olsun inşallah, hayırlısıyla sana da bi kız bebek nasip etsin Rabbim ❣
Önce isteyene olsun inş
Ben ne zaman plan yapsam bişeyler çıkıyor sanırım düşünürsem de duaya bırakıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…