Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Buda 2,5 saat sonra yaptığım T dahada koyulasmış

Eklentiler

• 20201031_130134.jpg
    20201031_130134.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 104
Ya kızlar tam bütün yöntemler çöpe diyorum, bişey okuyorum, kafam karışıyor. Eski sayfalarda okudum, adet kanı koyu ve azsa, ağrısızsa erkek, açık ve ağrılıysa kız. Siz denediniz mi bunu?
Onu bilmem ama şunu diyeyim ben kahve koliğim ve çok kahve içtiğim atlar koyu oluyordu ve az oluyordu dikkat ettiğim aylar daha açıktı..Yedikleirmizle içtiklerimiz etkiler mi bilmem ama bundan eminim baya denemisliğim var cunku

Kızlar 15+5 günlük olduk. 2-3gündür.sağ göğsümün altından yaklaşık bir karış aşağısında ara ara bir hareketlilik hissediyorum hani ileri haftalarda takla atar tekme atar ya bebek o şekilde bir hareketlilik dışarıdan baktığımda olmuyor. Bağırsak hareketi mi dedim ama değil resmen kıpır kıpır. Erken değil mi bu haftalarda bu kadar hareket kızlarımda hiç böyle olduğunu hatırlamıyorum. Haöilelğimin ilk hatalarından beri hissediyorum seğirme gibi falan oluyordu ama bu çok garip canımı yakıyor neredeyse. Acaba sorun mu var diyorum kendimce anlamadım ya var mı benim durumumda olan

Kızlar 15+5 günlük olduk. 2-3gündür.sağ göğsümün altından yaklaşık bir karış aşağısında ara ara bir hareketlilik hissediyorum hani ileri haftalarda takla atar tekme atar ya bebek o şekilde bir hareketlilik dışarıdan baktığımda olmuyor. Bağırsak hareketi mi dedim ama değil resmen kıpır kıpır. Erken değil mi bu haftalarda bu kadar hareket kızlarımda hiç böyle olduğunu hatırlamıyorum. Haöilelğimin ilk hatalarından beri hissediyorum seğirme gibi falan oluyordu ama bu çok garip canımı yakıyor neredeyse. Acaba sorun mu var diyorum kendimce anlamadım ya var mı benim durumumda olan
Bende erken haftalarda cok yasadim onu canim, sukur bi sorun cikmadi

X