Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Seni öyle iyi anlıyorum ki canım bende aynı durumdayim, bugün hastaneye gidicem yine bi umut ama sonuç aynı yani bisey değişmeyecek 🙇‍♀️
Canım güzel haberle gel inşallah Rabbim bir mucize ile sevindirsin seni inşallah 🤲🏻 sonuç aynı olsa da eğer ki bebeğini görme izleme imkanın varsa da doya doya bak o senin içine su serpcektir inşallah 🤲🏻🥰

Arkadaşlar birşey soracaktım bu yumurtlama olayını benim biraz aklıma takıldı benim adetimin 11.günü kasıklarımda ağır oldu yumurtlama olduğunu anladım öğlenden sonra hatsnaeye gittik doktor baktı yumurta çatlamış görünmüyor hatta senin yumurtam erken çatlıyır felan dedi sonra saat 6 gibi felan ilişki oldu Birgen daha beklemem gerekirmiydi biraz kafama takıldı

Canım eşimin ailesinde kız yok erkek kardeşler. Kardeşlerinin hepsinde erkek çocuk var. Benim ailemde kiz erkek sayısı eşit ve benim erkek ve kız kardeşlerimin hepsinin oğlu var. Her iki taraftanda ilk 3 kız ve oğlu olmayan biziz. Ama şu var ki anne tarafına benzerlik var bende şu şekilde. Annemin ilk 2 kızı doğmuş ama yasamamış sonrasında oğlu sonrasinda kızı böyle devam etmiş. Benimde ilk 2 kızimdan sonra 3 aylık gebelikte kalbi duran ve kürtaj olmak zorunda kalmıştım. O erkek cocuktuysa anne tarafından dediğin olabilir. Öyle olursa şu anki gebeliğim erkek olurdu🤲🤗 her şeyden bir umut bekler olduk
MErhabalar bende yeni
Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum ama uzun zamandır bende takip ediyorum rabbime şükürler olsun ki benimde iki tane kızım var bizde bir erkek evlat sahibi olmak için sizin gibi 5 aydır değerlendiriyoruz tabi yumurta takibini doktor ile yapıyorduk son adetim 2 ekim adete 5 gün kala test yaptım silik çift çizgi gördüm bugün bthcg ne baktıracam çok dua ettim yumurta takibi öatladıktan sonra ilişki dualar sağa yatma vesair artık rabbime kalmış buradakiler sadece biz anlayabiliriz çok zor bi durum hele cinsiyet belirleneceği zamana gelince ki stresi şimdiden yaşıyorum rabbim herkese gönlündekini inş nasip etsin amin

Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum ama uzun zamandır bende takip ediyorum rabbime şükürler olsun ki benimde iki tane kızım var bizde bir erkek evlat sahibi olmak için sizin gibi 5 aydır değerlendiriyoruz tabi yumurta takibini doktor ile yapıyorduk son adetim 2 ekim adete 5 gün kala test yaptım silik çift çizgi gördüm bugün bthcg ne baktıracam çok dua ettim yumurta takibi öatladıktan sonra ilişki dualar sağa yatma vesair artık rabbime kalmış buradakiler sadece biz anlayabiliriz çok zor bi durum hele cinsiyet belirleneceği zamana gelince ki stresi şimdiden yaşıyorum rabbim herkese gönlündekini inş nasip etsin amin
Merhabalar bende yeni kayit oldum.cvplarsaniz cok sevinirim cinsiyet hakkinda doktorlar bizlere yardimci oluyo mu.yani erkek evladim olsun istiyorum bu konuda doktora danisabilir miyim.ters tepki vermezler dimi

Her doktor degil ama bununla ilgilenen doktorlar var eğer ki bulmazsanız doktor sadece doktora gidip yumurta takibi ile hamile kalmak istiyorum diyeceksiniz ozman takip yapıyorlar inş gönlünüzdekini rabbim verir

Kızlar hamilelik beta hcg cinsiyetle alakalı mı bilmiyorum ama ikili taramadaki betahcg değeri 50nin altındaysa erkek 50nin üstündeyse kız diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum elinizde değerler varsa yazın bakalım

X