Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım o denk gelmiş o sayfalara kimse inanmasın büyük hayal kırıklığı benden söylemesi
ben diğer sayfaları bilmiyorum ama bahsettiğim sayfa bana samimi geldi denk gelip gelmeme konusu ise muallak tabi ama benim ki tam yumurta pik yaptıgı zaman oldu yani çatlamasını bekmedim diyecekseniz ki erken çatlamış ozaman ama o kadar deneme yaptım erken çatlama yoktu.dedim ya dua herzaman benimleydi belkide çok stres yaptım o tarihler beni rahatlattı ve hamile kaldım inanın bilemiyorum ama sayfayı inceleyip incelememek size kalmış sayfayla herhangi bir baglantımda yok ama pik yapıp silikleşmesini bekleyip birsürü kızı olan arkadaşlarda olmuş.ben belki faydası olur diye yazdım kimseyi yanlış yönlendirmek istemem.

Bende o sayfaya denk geldim baktırdım denediğim ay ve önceki aylar hep yumurtlama için kız dedi e dedim ben erkek ayını beklersem döngümün dönmesi uzun sürer veren Allah denedim nasip ya o ay tuttu ve kızım olacak ama oda saçma erkek ayına denk gelmesi için adetini bekleyeceksin yumurtlamaya denk gelsin erkek ayı diye ki oda %100 kesin birşey değil ama bende tuttu o ayrı☺️☺️☺️
ama zaten pik yapıp silikleşmesini beklemek te zaman alıyor tek ilişki oluyor bir ayda oda zaman kaybı bilmiyorum ama bende tuttu sende de tutmuş

Bende kız ayında denedim ama erkek kesinlikle yalan o sayfalar sakın para kaptırmayın kızlar
ona benzer birsürü sayfa var ben kızın samimiyetine inandım azeri bir kız kesin bilecegim yüzde yüz tutacak demiyor en başta allah diyor bunu demesini samimi bulup denedim takdir tabiki allahın

ona benzer birsürü sayfa var ben kızın samimiyetine inandım azeri bir kız kesin bilecegim yüzde yüz tutacak demiyor en başta allah diyor bunu demesini samimi bulup denedim takdir tabiki allahın
Aynen bende inceledim hatta tutmayan kişilerde paylamış hep. Hayırlısıyla nasip olsun bizlerede erkek evlatlar 🤲🏻

Ben erkek bebek istiyorum demiştim aile hekimine o da demişti ki eğer senin ve kocanın ailesinde ilk çocuk erkekse seninde ilk çocuğun erkek olabilir bende dedim ki ilk düşük oldu sonra zaten kızlar oldu. Dediğine göre düşük olan oğlanmış.
Kızlar sizlerin ve eşlerinizin ailesinde böyle bir durum var mı? Pek inanmıyorum ama yine de aklıma gelmişken sorayım sizlere
Bence alakası yok annemin ilk çocuğu ben kaynanamın da ilk çocuk kız

Aminn canım aminn inşallah, hayırlı sağlıklı bi prenseste sana nasıp olsun inşallah 💕
[/QUOTE
Benim esimde 7 kiz 1 erkek kardeşler
Eşimin amcası 6 kiz oglu yok
Eşimin 5 kiz kardeşi evli ve hepsinin 2-3 oglu var tek kiz bizden geldi kizlardan hiçbirinin kizi yok
Canim işte eskiler baya yaparmış biz zorlanıyoruz valla 😂bakmak zor

X