Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar net çıktı gebelik testi. Bu gün adet günümdü😔🤲 Allah yardımcım olsun. Bu kadar kız haberi üzerine bide takibimide becerip zamanlamayı yanlış yapınca ne yalan söyliyeyim inşallah tutmasın bu ay diye dua ettim. Nasip artık
Sağlıkla kucagını almaya nasip etsin allahım gözünüz aydın canım 🤲🤲🤲💙💙💙💙👶👶👶

Bizim komşumuz 4.ye hamileydi 3 u kızdı ve okada ristiyrodu erkek bebek olmasını geçen ay karninda 6 aylikken erkek bebeği öldü..... hayırlısını dileyin ne olur
Zaten en onemlisi hayirli saglikli olmasi canim onceligimiz bu

It kopuk olcaksa imtihan olcaksa hiç olmasın hayirlu evlat neyse o olsun benimde 2.kızım elbet gönül isterdi değişiklik olsun ama rabbimin taktiri.
11+2 de kiz dedi
12+3 de kiz dedi bidaha gitmedim zaten bakalim nasip şuan 16ya gircem
Senin erkenmis henuz,degisebilir bence, insallah gonlundeki olur hayirla saglikla 💕

It kopuk olcaksa imtihan olcaksa hiç olmasın hayirlu evlat neyse o olsun benimde 2.kızım elbet gönül isterdi değişiklik olsun ama rabbimin taktiri.
11+2 de kiz dedi
12+3 de kiz dedi bidaha gitmedim zaten bakalim nasip şuan 16ya gircem
Sağlıklı hayırlı evlat olsun insanoğlu ister değişik tat tatmak ama nasipteki gelir yeter ki sağlıklı elli kollu olaun inş 🤲🤲🤲🤲

Canım gözünüz aydın sağlıkla gelsin inşallah yuvanıza bebeğiniz 🤲🏻💙 bu ay umudum vardı senden Rabbim gönül muradınla müjdelenmeni nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻💙💙💙😘🤗
Canım güzel dileklerin için çok sağol. Hepinizden Allah razı olsun. O kadar araştırmıştım deneme içime sinmeyince inşallah tutmaz diye dua etmistim. nasip böyleymiş. İnşallah 3 kızdan sonra 1 tanede oğlum olur. Hepimize Rabbim nasip etsin ❤

Canım güzel dileklerin için çok sağol. Hepinizden Allah razı olsun. O kadar araştırmıştım deneme içime sinmeyince inşallah tutmaz diye dua etmistim. nasip böyleymiş. İnşallah 3 kızdan sonra 1 tanede oğlum olur. Hepimize Rabbim nasip etsin ❤
Şuan ezanlar okunuyor canım Rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürlü bir erkek evlat nasip etsin inşallah 🤲🏻💙 her zaman dualarımdasınız 🙇🏼‍♀️

Merhaba herkese. Ben şimdi testle takip yapıyorum daha doktora gitmedim ama telefonumda adet takibi yaptığım program var. O takvime göre adetimin 17. Günü ovulasyon günüm. Ben adetimin 6. gününden beri test yapıyorum hep T çizgisi çok silik ti. Bugün adetimin 13.günü ve bugünkü test ise şöyle. Kasık ağrım var. Biraz da bel ağrısı. Durumum nedir şimdi sizce yorumlar mısınız?

Eklentiler

• IMG_20201024_135149.jpg
    IMG_20201024_135149.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 38
X