Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar, benim randevum 12 kasımda. 12+2 gibi bir şey olacak. Cinsiyetle ilgili konuşursa yazarım size. Ay takvimi bende tuttu mu bilemiyorum. Ama bana tezat gibi geldi. Bu takvime göre ilk ilişkide olursa erkek. ancak açılma yeni başlamıştı. Silikleşmeye göre erkek olması gerekiyorken ay takvimi sonrasını kız gösteriyor. Bilemiyorum artık

Ama sizin bebegin cinsiyeti simdiye belli olmus olmali.gonderdiginiz usg fotolarindaki tarihe bakarsak siz benden onde olmalisiniz hafta olarak
Selamlar 12.haftada doktor ilk izlenim erkek dedi.bilginiz varmıdır acaba yorumlasanız.şimdiden teşekkür ederim

Eklentiler

• FAAD4C3E-1920-4A05-B956-45AC304C76ED.jpeg
    FAAD4C3E-1920-4A05-B956-45AC304C76ED.jpeg
    110,9 KB · Görüntüleme: 58
Selamlar 12.haftada doktor ilk izlenim erkek dedi.bilginiz varmıdır acaba yorumlasanız.şimdiden teşekkür ederim
Doktora katiliyorum erkek bebek ihtimali daha yuksek gorunuyor bu fotoyo gore.bebisiniz erkek gibi gorunuyor.boule umut veripte tersi olur diye cok kesin konusmak istemiyorum ama usg ye gore erkek gozukuyor..birde dr 11.hafta da bana kiz demisti ve bebisim kiz..dr lar 8 haftaliken dahi biliyorlar bence

Doktora katiliyorum erkek bebek ihtimali daha yuksek gorunuyor bu fotoyo gore.bebisiniz erkek gibi gorunuyor.boule umut veripte tersi olur diye cok kesin konusmak istemiyorum ama usg ye gore erkek gozukuyor..birde dr 11.hafta da bana kiz demisti ve bebisim kiz..dr lar 8 haftaliken dahi biliyorlar bence
Evet benim kızımda 10.haftada söylemişti aynı doktorum.bunda 12.haftada gerçi yinede Allah bilir de insan meraklanıyor işte.yorumunuz için çok teşekkür ederim.erkek ya da kız inşallah sağlığı yerindedir hepimizin evladını Allah korusun

Kızlar benim bu tarihler arası deneme olacak büyük ihtimal anlayan varmı hangi günde erkek

Eklentiler

• Screenshot_20201022_223153_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201022_223153_com.android.chrome.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 110
X