Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513

Eklentiler

• FD716AC6-BA0C-404D-A074-127F687F5AF5.png
    FD716AC6-BA0C-404D-A074-127F687F5AF5.png
    238,4 KB · Görüntüleme: 89
Ben de o zamanlarda deniycem canım. Hayırlısı olsun ikimiz içinde🙏🏼
Ay hadi inşallah bakalım 😌 test yapıyormusun ben daha dün banyo yaptım erken daha geç yumurtluyorun adetin 1.gününden sayınca 25 26 27. Günlerde fikan o yüzden en azından 15.günden sonra hergün bir test yapıcam pik olana kadar, pik görünce ultra pik olana kadar doktora gidicem yumurtam hangi taraftan gelmiş kaç mm olmuş diye 😌 inşallah tahmini çatlayacağı zamanıda söyler 😌

Ay hadi inşallah bakalım 😌 test yapıyormusun ben daha dün banyo yaptım erken daha geç yumurtluyorun adetin 1.gününden sayınca 25 26 27. Günlerde fikan o yüzden en azından 15.günden sonra hergün bir test yapıcam pik olana kadar, pik görünce ultra pik olana kadar doktora gidic:hasta::KK51:em yumurtam hangi taraftan gelmiş kaç mm olmuş diye 😌 inşallah tahmini çatlayacağı zamanıda söyler 😌
Son 2 aydır başladım test yapmaya ama bu ay tam olarak öğrendim testin nasıl kullanılacağını. Bu ay pikten önce ve pikte deneme oldu. Daha bat’ de gelmedi aslında ama :KK51: ben şimdiden Kasım’ı düşünmeye başladım. bir de ben Kasım’da ilk kez hsg çektiricem. Sonra dr’a gidicem bakalım ne diyecek:KK36:

Valla biyanım silinmeyi bekleme geç olur diyor, diğer yanım çatladığından emin ol riske girme diyor çok kararsız kaldım ya 😌
Çatlamaya en yakın zamanda denemek en mantıklısı bence. Spermin yol aldığı süre ile çatlama anının denk gelmesi lazım fikrimce. Şöyle düşünüyorum diyelimki çatladı ve ilişki gerçekleşti sperm hemen ulaşmıyorki. Sperm ulaşana kadar ortam asidikleşiyor yada çatlayan yumurta kendini imha etmek için adete doğru yol alıyor.

Arkadaşlar, ben takvimleri paylaştım ama çok da bel bağlamayın bence. 2. Kızımı bütün takvimlere uydurarak yapmıştım, yorumcu dahil. Yumurtlamayı denk getirmek daha önemli bence.
Test hangi aşamadaydı ikinci kızınızda?

Doktora katiliyorum erkek bebek ihtimali daha yuksek gorunuyor bu fotoyo gore.bebisiniz erkek gibi gorunuyor.boule umut veripte tersi olur diye cok kesin konusmak istemiyorum ama usg ye gore erkek gozukuyor..birde dr 11.hafta da bana kiz demisti ve bebisim kiz..dr lar 8 haftaliken dahi biliyorlar bence
Evet buna katılıyorum anlıyorlar ama özelliklerde cinsiyet merakı olan aileleri anlayıp bekliyorlar ama merakı olmayanlara rahat yorum yapıyorlar,12de kendi doktoruma cinsiyet belli olur mu diye sorunca hayır demişti ama kızıma dediki sence ne kızımda ben kız istiyorum diyince msj alınmıştır diye gülmüştü orda msj verdi gibi geldi bana ama soramadım, 16da cinsiyete bakınacak dediğinde tekrar kızıma sordu ne olsun kardeşin diye kız diyince duydunuz dedi bende dedim ki 12de anladınız mı hocam kesinlik istenildiği için 16yı bekliyoru genelde dedi aslında anlıyorlar

Arkadaşlar nacizane tavsiyem,(bende 2.yi daha çok erkek istediğim için biraz okudum bişeyler) , yumurtlama testleri yanıltıyor.bildiğiniz yumurta akı kıvamında şeffaf çekince uzayan akıntı geldiğinde 4-5saat sonra ilişki ve ertesi gün ilişki ile şuan oğlum olcağını öğrendim.ovulasyon öncesi 1 hafta civarı sırf alkali beslendim alkali su ile çay yaptım.şekerli gıda tüketmedim.ilişki öncesi yarım saat kadar önce eşime soğuk duş aldırdım ve sert bir türk kahvesi içirdim.ayrıca yine ilişki öncesi vajinayı karbonatlı su ile yıkadım.buldugum ve inandığım bir dua vardı onu okudum ve hayırlısını istedim.ilişkide orgazm falan olmadım valla ona inanmıyorum zaten ben.soluma yattım ilişki sonrası çünkü sağ tüpüm yok zaten.kendimde soğuk duş aldım ilişki öncesi.biraz karışık gibi ama değil.erkek dediğindede çok bişey hissetmedim zaten sanki isteyen ben değilim gibi..evladım diye seviyor ve bekliyorum ,kızımdan gram farkı olamaz..sağlıklı olması yeter zaten önce sağlıklı bir evlat istedim şükür nasip etti.Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

Arkadaşlar nacizane tavsiyem,(bende 2.yi daha çok erkek istediğim için biraz okudum bişeyler) , yumurtlama testleri yanıltıyor.bildiğiniz yumurta akı kıvamında şeffaf çekince uzayan akıntı geldiğinde 4-5saat sonra ilişki ve ertesi gün ilişki ile şuan oğlum olcağını öğrendim.ovulasyon öncesi 1 hafta civarı sırf alkali beslendim alkali su ile çay yaptım.şekerli gıda tüketmedim.ilişki öncesi yarım saat kadar önce eşime soğuk duş aldırdım ve sert bir türk kahvesi içirdim.ayrıca yine ilişki öncesi vajinayı karbonatlı su ile yıkadım.buldugum ve inandığım bir dua vardı onu okudum ve hayırlısını istedim.ilişkide orgazm falan olmadım valla ona inanmıyorum zaten ben.soluma yattım ilişki sonrası çünkü sağ tüpüm yok zaten.kendimde soğuk duş aldım ilişki öncesi.biraz karışık gibi ama değil.erkek dediğindede çok bişey hissetmedim zaten sanki isteyen ben değilim gibi..evladım diye seviyor ve bekliyorum ,kızımdan gram farkı olamaz..sağlıklı olması yeter zaten önce sağlıklı bir evlat istedim şükür nasip etti.Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah
hayırlı olsun bebegınız.saglıkla kucagınıza alın.okudugunuz duayı atarmısınız

Çatlamaya en yakın zamanda denemek en mantıklısı bence. Spermin yol aldığı süre ile çatlama anının denk gelmesi lazım fikrimce. Şöyle düşünüyorum diyelimki çatladı ve ilişki gerçekleşti sperm hemen ulaşmıyorki. Sperm ulaşana kadar ortam asidikleşiyor yada çatlayan yumurta kendini imha etmek için adete doğru yol alıyor.
Kesinlikle

Kızlar bana da dua edin. 23 ü yani bu gün adet günüm ve hiç bir belirtim yok. 3 gündür ateşim çıkıyor üstüme kar yağıyor gibi elim ayağım buz gibi. Hamilelik varsa ilk haftalar çok tehlikeli diye biliyorum.Sabah test yapıcam çok korkuyorum ya. Dua edin lütfen bana🤲

Kızlar bana da dua edin. 23 ü yani bu gün adet günüm ve hiç bir belirtim yok. 3 gündür ateşim çıkıyor üstüme kar yağıyor gibi elim ayağım buz gibi. Hamilelik varsa ilk haftalar çok tehlikeli diye biliyorum.Sabah test yapıcam çok korkuyorum ya. Dua edin lütfen bana🤲
Rabbim gönlündekini ömrüne nasip etsin inşaAllah

Ne yapmalı bu konuda açıkcası bende bugün gördüm şeffaf uzayan akıntıyı ve üstelik yumurtlamama 5 gün var

X