Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Sağlıkla al kucağına inşaallah canım sende silikleşince denemiştin değil mi? Artık bence kesinlikle kimse ilk silinmede denemesin son zamanlarda hep öyle oldu ve hepsi kız herşey nasip elbette ama şimdi görümcemde test kullanıp hamile kalmış muhtemelen pik görünce yapmış silinme falan bilmez oğlu olacak inşaallah. Allah her isteyene iki evlat sevgisinide tattırsın inşaallah 🤲🏻

Sağlıkla al kucağına inşaallah canım sende silikleşince denemiştin değil mi? Artık bence kesinlikle kimse ilk silinmede denemesin son zamanlarda hep öyle oldu ve hepsi kız herşey nasip elbette ama şimdi görümcemde test kullanıp hamile kalmış muhtemelen pik görünce yapmış silinme falan bilmez oğlu olacak inşaallah. Allah her isteyene iki evlat sevgisinide tattırsın inşaallah 🤲🏻
Bende öle yapıcam valla napim silikleşme işi yattı benim kafamda zaten musibet gibiyim ben gruba geldim geleli erkek haberi almadık 🤭🤭🤭🤭🤭

Evet canım nasip arkadaşımda silikleşince denedi oğlu oluyor yani bilemedim 🙄

Ben pikde yaptım ve 2saat sonra ağrım oldu büyük ihtimal çatladı ama kızım olcak😁

Tam olarak hangi gün hamile kaldığınızı yazın da ay takvimine bakayım kızlar bakalım tutuyor mu sizde. Arkadaşım anlattı çevresinden kim yaptıysa tuttu diye.

Tam olarak hangi gün hamile kaldığınızı yazın da ay takvimine bakayım kızlar bakalım tutuyor mu sizde. Arkadaşım anlattı çevresinden kim yaptıysa tuttu diye.
dogmus cocugumızun ay takvımıne nasıl bakabilıyoruz.27 hazıran 2018 tarıhıne bakbılırmısın.yada lınk atın bız bakalım

Ben birkaç arkadaşın ilişki gün ve saatine göre o gün ay dişil mi eril burcta mi diye bahsettiğiniz sayfadan baktım tutan da oldu tutmayanda.
Tabi hiçbir şey yüzde yüz değil. Bunu söyleyen arkadaşımın 2 oğlu vardı çok ünlü bir astroloğa doğum haritasını çıkarttırmıştı hatta kız şansının çok yüksek olduğu aylara kadar fakat kız aylarını deneyemeden çok sıkı korunmasına rağmen 3.oğluna hamile kalmıştı:) nasip kısmet herşey bir düzen illa ki var ama bunu anca Yaradan bilir.

Bende öle yapıcam valla napim silikleşme işi yattı benim kafamda zaten musibet gibiyim ben gruba geldim geleli erkek haberi almadık 🤭🤭🤭🤭🤭
Ben de kendim için öyle düşünüyordum, geldim geleli erkek bebek olmadı. 🙈🙈🙈. Nasip diyelim. Ben testle takip edemeyecem, akıntıya bakacam ama ben çatlamasını bekleyecem.

X