Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Hayırlısı ... Rabbim içimizi biliyor 🤲🏻❤ Açılan ellerimizi geri çevirmesin 🤲🏻❤ Bu arada bu sayfayı açan zeyno isimli yöneticiye mesaj attım dönmedi okuduğum kadarıyla onunda bir erkek evladı olmuş yumurtalama günü mü yoksa bizler gibi pikten sonraki ilk hafif silinmedemi tam anlayamadım🤷‍♀️
Gordugunde dönus yapar canim sagolsun cok yardimci oluyor

Benimki d
@Tazeanneeee doktora gitmiş konuşmuş o doktor eşliğinde yapıcak aslında bakarsak ilk doktor eşliğinde deneme olucak olan kişi olacak ve belkide inşAllah hayırlısıyla tutacak 🤲🏻🙏🏻❤ Ordan sonra görelim belkide bütün iş çatlatma iğnesindedir?
Benimki de dr kontrolünde olacak. Çat iğnesi ve takiple.

Merhaba , kızlar ben bu sayfaya yazdığımdan buyana hep fikrim aynı pıkken çattan 7.8 saat öncesi Rabbim hepinize gönüllerinizden geçeni hayırlısı ile nasip etsin
Benim muhtemelen o zaman larda oldu. Kız hissediyorum. Belirtiler de o yönde. Kese de kız gibi. Size görüntü atayım ki daha iyi anlarsınız
DSC_0872.JPG

Ilişkiden 2 saat önce kasıklarımın ağrısından doğrulamıyordum hatta. T çizgisinde açılma da olunca denedim. Kısmet diye bir şey var. Hakkına razı olcaksın bazen.

X