Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
amin canım allahım hayırlsıyla hepimize nasip etsin erkek evlatları 🤲🏻 Ben artık sadece pikken yapıp bırakmayı düşünüyorum zaten doktor kontrolünde olacak detaylı görüşeceğim o hangi aşamada değerlendir diyecek bilmiyorum söylemiştim erkek bebek için diye. Bakalım nasip olsun inşaallah hepimize 🤲🏻
Allahım hayırlısı ne zaman gideceksin doktora .. hayırlısıyla inşAllah 🙏🏻🤲🏻❤️

Buda insana umut olmaz mı..

Eklentiler

• FD1144A7-D0CF-4FE9-AEE4-05BE66CD94F1.jpeg
    FD1144A7-D0CF-4FE9-AEE4-05BE66CD94F1.jpeg
    95,2 KB · Görüntüleme: 82
Valla kuzu umut diye diyeee dogunca kızı kabullenmicez :KK47:
Bak o sans bize vurmaz, vurmazzzz :silah:
Hayırlısı ... Rabbim içimizi biliyor 🤲🏻❤️ Açılan ellerimizi geri çevirmesin 🤲🏻❤️ Bu arada bu sayfayı açan zeyno isimli yöneticiye mesaj attım dönmedi okuduğum kadarıyla onunda bir erkek evladı olmuş yumurtalama günü mü yoksa bizler gibi pikten sonraki ilk hafif silinmedemi tam anlayamadım🤷‍♀️

Kızlar tam deneme yapacapım zamana yakın bu kadar kız haberi modumu öle düşürdüki, bebeklerinizi sağlıkla alın kucağınıza, Rabbim gönlünüzdekini vermedi, verdiğinizi gönlünüze razı eylesin inşallah ama gerçekten bu kadar hamile arasında tesadüf erkek 2 tane çıkmazmıydı bende arada kaldım çok, bende kasım 10 gibi yumurtlama zamanım gelecek deneme yapacapım ama nasipse olur inşallah, ben kendimi 3.kıza hazırlıklı olarak çpcuk yapıcam, zaten hep diyorumya size olurda erkek derse ben ultrasyon masasından kalkamam bütük ihtimalle, inme filan iner, kalbime vurur filan şoktan 😌😌😌😌😌 Şaka biryana şurda aramızda hamile olmayan bikaçkişi kaldık bizimde bunca kız arasında bize erkek denk gelir die hiç inancım kalmadı 🤷‍♀️🥰

Kızlar tam deneme yapacapım zamana yakın bu kadar kız haberi modumu öle düşürdüki, bebeklerinizi sağlıkla alın kucağınıza, Rabbim gönlünüzdekini vermedi, verdiğinizi gönlünüze razı eylesin inşallah ama gerçekten bu kadar hamile arasında tesadüf erkek 2 tane çıkmazmıydı bende arada kaldım çok, bende kasım 10 gibi yumurtlama zamanım gelecek deneme yapacapım ama nasipse olur inşallah, ben kendimi 3.kıza hazırlıklı olarak çpcuk yapıcam, zaten hep diyorumya size olurda erkek derse ben ultrasyon masasından kalkamam bütük ihtimalle, inme filan iner, kalbime vurur filan şoktan 😌😌😌😌😌 Şaka biryana şurda aramızda hamile olmayan bikaçkişi kaldık bizimde bunca kız arasında bize erkek denk gelir die hiç inancım kalmadı 🤷‍♀️🥰
İnanın öyle... yumurtlaam günü pikti pik sonrası ilk açılmaydı kafayı bozduk. Buzdolabının üstüne bende yiyecek icecek tablosu yapacaktım mercimektir muzdur keçiboynuzudur yok limonlı sodadır herşey boş ... herşey çöp

D dilek062 canım senin sonucunu ne zamandır merak ediyordum sağlıkla gelsin inşallah bebeğin. Ben de hamileyim ama benim de hiç umudum kalmadı bana da kızım olacak gibi geliyor nasip bakalım ne olacak

İnanın öyle... yumurtlaam günü pikti pik sonrası ilk açılmaydı kafayı bozduk. Buzdolabının üstüne bende yiyecek icecek tablosu yapacaktım mercimektir muzdur keçiboynuzudur yok limonlı sodadır herşey boş ... herşey çöp
Diyete zaten inanmıyodumda, nebilim ilk açılma çatlamayı yakalayanlarında hepsi kız, nasiptede olacak ama nebilim 1 tanemi erkek çıkmaz, bi @3cicekannesi var onunda 4 taneden 1 tane zaten nasibinde varmış demekki 🥰🥰🥰 darısı başımıza 🤩

X