Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ne de güzel yazmışsın canım benim Rabbim hakkımızda en hayırlı olanı veriyor biz kullar olarak elbet farklılık isteriz bu sırf çocuk için değil sıcak olsa soğuk olsun deriz bişey az olsa çok olsaydı deriz. Çünkü insanız yaradılışımız böyle. Önemli olan tek şey herşeyin en hayırlısını Allahın sorgusuz sualsiz biz kullarına verdiğini görmemiz ve şükretmemiz. Benim de iki kızım var bazen dalıp gidiyorum da onlara bakarken kendimi her seferinde şükrederken buluyorum şu kalbim hop diye ağzıma geliyor. Rabbime şükürler olsun ki sağlıklı evlatlarımız var birde hiç bebek sahibi olamayanları düşünüyorum ah onlar ne yapsınlar bu gruptaki tüm arkadaşlarım üzmeyin kendinizi evlatlarımızı sağlıkla güzel ahlakla büyütelim de ne ala. Rabbim de onları bize hayırlı evlar eylesin inşallah
Canım inşallah duanda dediğin gibi Rabbim gönlünden geçeni nasip etsin dualarım seninle hayırlı haberlerini alalım inşallah

Hayırlı cumalar kızlar
Dualarda buluşalım inşallah bizi bizden başka kim anlayabilir ki. Burda kimseye diyemediğimiz içimizin en derinliklerinde yaşadığımız duyguları paylaşıyoruz Rabbim dualarımızı kabul etsin Rabbim bizlerle birlikte isteyip dileyen herkese sağlıklı Salih bir erkek evlat nasip etsin inşallah

Yüreğimizden geçenleri bilen rabbim
Tek duam duanın hayırlısını eşin hayırsını evlattın hayırlısını ömürün ve ölümün hayırlısını ver. İçimizdeki sıkıntıları gider kimseye muhtaç eyleme tek muhtaçlık sana olsun kalbimizden geçenleri nasip EYLE rabbim
HAYIRLI CUMALAR

Aminnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…