Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Benim küçük kızım 2kere kucağımda havale geçirdi öldü zannettim ya mavişimi.anlatamam size kızmış erkekmiş hikaye. Öyle bir ciğerim yandı ki Allah o yangını kimseye vermesin. Evlat acısının en düşük miktarını yaşadım belki gerçeğini yaşayanlara Allah sabırlar versin. Gönül elbet olmayanı istiyor. Ben de bir oğlum olsun isterim elbette. Kızlarım bile ilerde teyze olacağız bir de hala olsak erkek kardeşimiz olsa diyorlar. Ama onlara hep dualarında hayırlı sağlıklı bir kardeş dua etmelerini öğrettim. Öyle de yapıyorlar benim akıllı mintişlerim.benim eşimin kuzeninin 2 kızı bir oğlu var. Ama maalesef otistik ileri derecede. Şimdi diyorki keşke kız olsaydı ama sağlıklı olsaydı. Ne zaman aklımdan geçirsem hep o sözü geliyor aklıma tokat gibi. Amacım sizlere akıl fikir vermek değil. Ben de istiyorum bir oğluşum olsun ben de yaptım birşeyler ovulasyon takibi vs. Ama nasibinde olmayonca da olmuyor. Küçük bir yerde yaşıyorum burada herkes nereden bilecek ovulasyon testiymiş yumurtlama günüymüş çatlama anıymış. Hepsi hikaye nasipten ötesi yok. Deneyip kızı olanları da görüyoruz hiçbirşey yapmadan hatta kazayla hamile kalıp oğlu olanları da. Diyeceğim o ki Allah herkese gönlündekini kucağında kılsın. Nasibinde olanı da gönlüne razı kılsın. Benim için de dua edin. Rabbim bana da sağlıklı hayırlı azada noksansız bir oğlum olsun. Görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler 😘
Ne de güzel yazmışsın canım benim Rabbim hakkımızda en hayırlı olanı veriyor biz kullar olarak elbet farklılık isteriz bu sırf çocuk için değil sıcak olsa soğuk olsun deriz bişey az olsa çok olsaydı deriz. Çünkü insanız yaradılışımız böyle. Önemli olan tek şey herşeyin en hayırlısını Allahın sorgusuz sualsiz biz kullarına verdiğini görmemiz ve şükretmemiz. Benim de iki kızım var bazen dalıp gidiyorum da onlara bakarken kendimi her seferinde şükrederken buluyorum şu kalbim hop diye ağzıma geliyor. Rabbime şükürler olsun ki sağlıklı evlatlarımız var 🤲🏻 birde hiç bebek sahibi olamayanları düşünüyorum ah onlar ne yapsınlar😢 bu gruptaki tüm arkadaşlarım üzmeyin kendinizi evlatlarımızı sağlıkla güzel ahlakla büyütelim de ne ala. Rabbim de onları bize hayırlı evlar eylesin inşallah 🤲🏻
Canım inşallah duanda dediğin gibi Rabbim gönlünden geçeni nasip etsin dualarım seninle hayırlı haberlerini alalım inşallah 🤲🏻💙

Hayırlı cumalar kızlar🌺
Dualarda buluşalım inşallah bizi bizden başka kim anlayabilir ki. Burda kimseye diyemediğimiz içimizin en derinliklerinde yaşadığımız duyguları paylaşıyoruz Rabbim dualarımızı kabul etsin 🤲🏻Rabbim bizlerle birlikte isteyip dileyen herkese sağlıklı Salih bir erkek evlat nasip etsin inşallah 🤲🏻💙💙💙

Yüreğimizden geçenleri bilen rabbim
Tek duam duanın hayırlısını eşin hayırsını evlattın hayırlısını ömürün ve ölümün hayırlısını ver. İçimizdeki sıkıntıları gider kimseye muhtaç eyleme tek muhtaçlık sana olsun kalbimizden geçenleri nasip EYLE rabbim🤲
HAYIRLI CUMALAR

Yüreğimizden geçenleri bilen rabbim
Tek duam duanın hayırlısını eşin hayırsını evlattın hayırlısını ömürün ve ölümün hayırlısını ver. İçimizdeki sıkıntıları gider kimseye muhtaç eyleme tek muhtaçlık sana olsun kalbimizden geçenleri nasip EYLE rabbim🤲
HAYIRLI CUMALAR
Aminnnn 💐

IMG-20201016-WA0000.jpg
IMG-20201016-WA0000.jpg
eltimin arakadaşlar cinsiyeti sizce ne

X