Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Hakkına hayırlısı olsun. Çok akıllı, sağlıklı, hayırlı bir evlat olsun inşaallah canım.
Amin canım inşallah hiç deneme yapmadım çok mutluyum belki yapsaydım değişik olurdum biraz ama iyiki oluyor Rabb'im kucağıma almayı nasip etsin ♥ bı arada doktor kanın çok iyi dedi eşin bile test yapsa böyle çıkmaz dedi kan ilacı kullanmaya bile gerek yok dedi

Amin canım inşallah hiç deneme yapmadım çok mutluyum belki yapsaydım değişik olurdum biraz ama iyiki oluyor Rabb'im kucağıma almayı nasip etsin ♥ bı arada doktor kanın çok iyi dedi eşin bile test yapsa böyle çıkmaz dedi kan ilacı kullanmaya bile gerek yok dedi
Maşaallah suphanallah. Allah mutluluk versin, yuvana huzur versin inşaallah

Rabbim sağlıklı bir şekilde kavuştursun ❤️❤️

Selam bende geldim kizlar, cok sukur ayrintilida bi sorun cikmadi, benim bebe bacaklarini acmadi malesef bu doktorda kiz diyebiliriz dedi. Oyle yani farkli bisey olmadi malesef
Rabbim hayırlı sağlıklı bir şekilde tamamına erdirsin inşaAllah en önemlisi bu
Doğuma kadar her zaman bir ümit vardır. Mucizeni yaşarsın inşaAllah

Çok şükür sıkıntı çıkmamış cnm. Kısmet cnm, hala kesinleşmemiş.
Çok şükür canım, ayrintiliyi çok sabirsizlukla bekliyordum kesinleşecek artık diye. Bi de bazen oluyor ya ayrintilida kız dediklerine erkek diyorlar falan bi umut bekledim. Ama zaten diğer doktorlar kız demişti sonuç belli yani, hayırlısı olsun inşallah

X