Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Maşaallah yaa iyi sabrettiniz 😁 sağlıkla gelsin öğrenince yaz ama çok merak ediyorum bu sayfadaki cinsiyetlerin hepsini 😁
Valla içim içimi yiyor çok merak ediyorum 😭Doktor yüzde doksan alınabilir dedi utrasyon sonucu bile vermedi 2 hafta sonra temiz olduğunu öğrendik utrasyona girmedim elimde 10 haftalık ultrasyon sonucu var yorum yaptı iki bayan biri kız diğeri erkek gibi dedi🙈

Valla içim içimi yiyor çok merak ediyorum 😭Doktor yüzde doksan alınabilir dedi utrasyon sonucu bile vermedi 2 hafta sonra temiz olduğunu öğrendik utrasyona girmedim elimde 10 haftalık ultrasyon sonucu var yorum yaptı iki bayan biri kız diğeri erkek gibi dedi🙈

Biliyorum canım ben erkek demiştim inşaallah da öyledir sağlıkla gelsin 🥰

Ne zaman gideceksiniz belli mi ?

Benim de testle yaptığım halde 4 ay oldu olmuyor. Nasip rabbimin vardır bir bildiği. Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Sıkma canını eminim ki en hayırlı vakitte gelecektir yavrunuz 🤲🏻💙 fazla yöntemlere takılma bence oda stres yaptırıp gebeliği engelliyor.

X