Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar, ben ovülasyon testiyle gebe kaldım. 30 ve 31 ağustos pikti. 31 inde akşam dokuzda yaptığım testte koyuluk gitmiş eşitlenmişti. 23.40 GİBİ t çok az açıktı. Bunu görünce deneme yaptık. Ardından bir de 04.00 gibi bir deneme oldu. Testim bittiği için kontrol yapamadım bir daha. Gebeyim şimdi ve ben kız hissediyorum. Bütün belirtilerim kız. Göğüslerim çok çok büyüdü. Sol daha büyük hatta. Kalp atış hızı 7+2 de 150. Kesedeki yerleşmede kız. Denemelerim boşa gitti.

DSC_0872.JPG

Kızlar, ben ovülasyon testiyle gebe kaldım. 30 ve 31 ağustos pikti. 31 inde akşam dokuzda yaptığım testte koyuluk gitmiş eşitlenmişti. 23.40 GİBİ t çok az açıktı. Bunu görünce deneme yaptık. Ardından bir de 04.00 gibi bir deneme oldu. Testim bittiği için kontrol yapamadım bir daha. Gebeyim şimdi ve ben kız hissediyorum. Bütün belirtilerim kız. Göğüslerim çok çok büyüdü. Sol daha büyük hatta. Kalp atış hızı 7+2 de 150. Kesedeki yerleşmede kız. Denemelerim boşa gitti.

Erken yaptık sanırım. Kısmet diyeyim. Kız hissediyorum. Kesin kız
Nerden biliyorsunuz nasıl bu kadar eminsiniz. Ona bakarsan beni yolda kim görse oğlan kaç aylık diyordu. Kızım gelecek dediğimde bir teyze hayır bu oğlan karnı bak görürsün demişti. Yusyuvarlak top gibiydi ama kızım oldu. Demem o ki öyle memeden, karından çocuk cinsiyeti anlaşılmaz. Büyük ihtimalle 1.5 ay sonra öğrenirsiniz zaten. Hem dua edin sağlıklı olsun varsın kız olsun 🙏

Nerden biliyorsunuz nasıl bu kadar eminsiniz. Ona bakarsan beni yolda kim görse oğlan kaç aylık diyordu. Kızım gelecek dediğimde bir teyze hayır bu oğlan karnı bak görürsün demişti. Yusyuvarlak top gibiydi ama kızım oldu. Demem o ki öyle memeden, karından çocuk cinsiyeti anlaşılmaz. Büyük ihtimalle 1.5 ay sonra öğrenirsiniz zaten. Hem dua edin sağlıklı olsun varsın kız olsun 🙏
Hayırlısı olsun. Göğüslerimden anladım ben. Felaket büyüdü. Sol daha büyük. Bunlar kız belirtisi.

Hayırlısı olsun. Göğüslerimden anladım ben. Felaket büyüdü. Sol daha büyük. Bunlar kız belirtisi.
Benim goguslerim ayni, sag biraz daha buyuk. Tum herseyi dakikasi dakikasina yaptim, tum belirtiler kese sekli vs hepsi erkek. Ama kizim oluyor. Allah gonlune gore versin insallah hersey nasip

Benim goguslerim ayni, sag biraz daha buyuk. Tum herseyi dakikasi dakikasina yaptim, tum belirtiler kese sekli vs hepsi erkek. Ama kizim oluyor. Allah gonlune gore versin insallah hersey nasip
Canım oğlandır inşaallah. Hakkına hayırlısı olsun. Gönlündeki olsun inşaallah. Dua ederim

Selam kızlar
Ben dün test yaptım çok silik bir çizgi çıktı tamam dedim tuttu herhalde
Bugün de yaptım çizgi çıkmadı çok şaşırdım. Sizlerde önce pozitif, sonraki gün negatif yaşadınız mı ve neden böyle oldu?

Var 1 kızım çok şükür 3 yaşında. Ben 31 yaşındayım. Aklıma gelen tek bir şey var benim ilk doğumum sezeryan. Yaklaşık 7 8 aydır adet sonu 2 3 gün çamur gibi akıntım geliyor. Bunu araştırdım istmasol diye bir rahatsızlık buldum. Sezeryan kesinin tam iyileşmemesi nedeniyle cep oluşturması ve burada sıvı birikmesiymiş. Yerleşen bebeği de sıvı alıp götürürmüş. Yani bir nevi kısırlık sebebi. Aklıma bu geliyor ama umarım bu değildir.
Erken yaptık sanırım. Kısmet diyeyim. Kız hissediyorum. Kesin kız
bence zamanlama iyi. Kısmette varsa inşallah🙏🏻Allh gönlüne göre versin🙏🏻

Biraz erken davrandık bence. Kız o yüzden. Hayırlısı olsun.
Canim anlattığına gore erken davranma yok, belki gec bile kalmis olabilirsin
Neden simdiden bu kadar takiyorsun
Ayrıca kiz da olabilir Allah neyi laik görmüşse o olucak
Hakkında hayırlısı olsun insAllah

Aynısı bnmde öyleydi insanlar bana karın şekline göre erkek diyordu bn yok kız diyordum yok gör bak erkek olacak diyolardi bn hurafelere hiç bsye inanmıyorum nub teoriside tahmin yapanlara pek inanmıyorum hayırlısı olsun herzmn ikra kız dedi çoğu kişi erkek dedi yarın belli olacak ki bn hiç bsy denemedim sadece dua ettim gebe kalma gibi bı niyetimde yok Ocak ayından beri korunmasız ilişkiden 7 ay sonra hamile kaldım belki rabbim şimdi hayırlı görmüştür çünkü çocuk çok istiyordum ovu testi felan hiç kullanmadım hep niye hamile kalamiyordum diyodum tam umudumu kestim hamile kaldım

X