Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
En alttaki pik sanki

Kız sen bu ay deneme yapmıcakmıydın Kasım da mı yapacaksın
Canım döngüm uzun olduğu için bu aya hiç raslamicak yumurtlamamki bu ay deneme yapayım, şimdi ayın 14 15 i ikisinden birinde adet olcam yani 2 3 gün sonra filan, sonraki ilk yumurtlamada deneeme olacak, yani kasım oluyor adeyimin 1. Gününden sayınca 25 26 27.günlerde filan pik oluyor 1 gün sürüyor çatlıyo, yani tahminen kasımın 10ları gibi denemem olacak bakakım

Bi tek en altta ki pik
Oncekilerde pik yok
Siviya dikkat ederek test yapmaya devam et
Daha da koyulasabilir.
Ilk silinmede iliski olsun

Evet en alttaki pik ama testleri bu şekilde alt alta koyup çekerek anlayamayız ne sen nede biz, bütün testleri 10.dakikada çek ve bi öncekiyle karşılaştırırken ilk 10 dakika iç ndeki fotoları kolaj yapıp öyle at bizede anlayalım . Şuan enalttaki pik ama üstteki testler kurumuş o yüzden birşey anlayamıyorum Anlayan ablalarım bi yorum yaparlar belki bilemiycim

Abla 11:15 te yaptığı testtede çok koyu değilmi T diğerlerine göre, testlerde kurumuş net bişey anlamıyorum ama nebilim
Pik sayilabilir evet ama dalgalanma cok olmus ara testlerde, en son yapilan ultra pike dogru gidiyor, o yuzden cok dikkat etmek lazim gun icinde teste ve siviya,

Evet doğru diyosunuz. Ben de yeni yeni öğreniyorum bu ov. testini kullanmayı. Forumdaki yazılanları sürekli açıp açıp okuyorum. Öğrenebildiğim tek şey T çizgisi C çizgisinden daha koyu olduktan sonra, yumurta çatlama yapacak ve T çizgisi silikleşmeye başlayacak. Dünden beri T çizgisi çok koyu olarak görüyorum ve evet test kuruduktan sonra renk açılıyor. Ya da kendi gözlerimden şüphe etmeye başlıycam artıkzira öğlenden beri pik gördüğümü düşünüyorum.
Dediğiniz gibi 10.dakikadan sonra foto çekseymişim keşke.
Bugünü atladım. Yarına testin durumuna göre değerlendiricem artık.
Allah hepimizin gönlüne göre versin

Aynı dönemdeyiz.

Neden içiyorsunuz bu suları bende tekrar bebek istiyorum banada anlatırım mısınız rica etsem teşekkür ederim şimdiden

Hoşgeldiniz profilinizi inceledim yeni doğum yapmışsınız sanırım hemen mi istiyorsunuz ikinci bebeği yoksa geleceğe yönelik hazırlık mı?

Kızlar dün radyoloji uzmanı ayrıntılı ultrasonumu yaptı 40 dk inceledi çok şükür bebeğim saglikliymis cinsiyeti sordum kesin ve net şekilde kız bebek dedi yani benim için umutlar bitti..ama hic üzülmedim çünkü gitmeden önceki gece dua ederek uyudum cinsiyeti degissin diye ve öyle kötü bi rüya gördüm ki rüyamda bebek karnimda ölmüştü ve normal doğumla doğurmaya calisiyodum vakumla filan çekmeye çalışıyorlardı çok kötüydü uyandigimda etkisinden cikamadim ve hastaneye gidene kadar bebeğim hareket etmedi karnimi salladim çikolata yedim normalde çok kuduruk olan bebek hic hareket etmedi ve o masaya yatana kadar icimden sağlıklı olsun artik ne olursa olsun diye dua ettim demek ki hakkimda gerçekten boylesi hayirliymis ki yüzüme tokat gibi carpildi dünkü yasadiklarim herkesin hakkinda hayırlısı olsun

İcine sinsin şüphen olmasın diye görmüşsün sanki rüyayı.. Allah korusun çünkü hep önce sağlık dedik hepimiz.. sağlıkla kucağına al insallah

Aaa doğru diyorsun canım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Canım benim sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah insanız işte ah bu gönüle bir söz dinletebilsek Rabbim sana hakkında hayırlı olanı gönderdim diye bir msj vermiş gerçekten bundan sonra da inşallah gönlüne razı eder eğer ki nasibinde bir erkek evlat varsa gelip birgün seni bulur

Neden içiyorsunuz bu suları bende tekrar bebek istiyorum banada anlatırım mısınız rica etsem teşekkür ederim şimdiden
Merhaba hoşgeldiniz,
Ph yükseltmek için içiliyor canım vücudu alkali yapıyor karbonatlı su limonlu su yeşil çay maden suyu... Genelde erkek bebek için uygun rahmin ph yükselttiği için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…