Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar önümüzdeki ay deneme yapıcam aklıma gelince bi heycan bi stres basıyo beni bilerekte stres yapıyım bari erkek bebek getirir diyolaa
Canım çok strestende bebek olmuyor sanki Bende çok stres yapıyorum denemelerde valla bütün günlük hayatıma yansıyor. Sanki biraz sakin olmak lazım bence

Bende ovulasyon testi kullanmadigima pisman oldum.bnm regl düzenim hic şaşmaz o yuzden ona güvenip kullanmadim normalde ayın 10 unda olmasi lazımdı ama nedense bugunde şeffaf akıntı fln geldi kafam karıştı resmen.ya nekadar zor stresli işlermiş bunlar.Allah ım herkese gönlündekini versin

Kızlar önümüzdeki ay deneme yapıcam aklıma gelince bi heycan bi stres basıyo beni bilerekte stres yapıyım bari erkek bebek getirir diyolaa
Ben Ağustos’tan beri bu ay yapacam deyip, korkudan erteliyorum. Bu ay da erteleyecem galiba. Bence stres iyi değil. 2. Kızıma hamile kaldığımda çok kötü bir dönemden geçiyordum. Stresliydim

Ben Ağustos’tan beri bu ay yapacam deyip, korkudan erteliyorum. Bu ay da erteleyecem galiba. Bence stres iyi değil. 2. Kızıma hamile kaldığımda çok kötü bir dönemden geçiyordum. Stresliydim
Bence de stres iyi değil hem yumun gelişimini de olumsuz yönde etkiler biraz rahat olmak lazım

Stres herswyi tüm sağlığı çökerten temel neden.. her ne olursa olsun en önemli asil şey stres olmaması..
Düşünmeden oluruna bırakınca daha iyi oluyor ki akışa uymak büyük rahatlık

Ekim de deneme yapacak var mı? Herkes çok sessiz. Eski sayfaları okuyorum sürekli. Çok heyecanlı. Biz de böyle olsak keşke.

Ekim de deneme yapacak var mı? Herkes çok sessiz. Eski sayfaları okuyorum sürekli. Çok heyecanlı. Biz de böyle olsak keşke.
Ben varım canım
Adetim dün bitti benim döngüm uzun ve düzensiz olduğu için hemen başlamıyorum teste o yüzden beklemedeyim işte
Gerçekten eskileri okurken aşırı heyecanlanıyorum bende sende mi bu ay deneme yapacaksın adetin bitti mi durumun ne?

Ben gelecek aya erteledim. Benim döngüm kısa. Adetim bitti ama ay sonu bidaha olacam. Sonrası deneme.hakkımızda hayırlısı. Pik yapınca mı yapacaksın?

9 saatlik bir yolculuktan sonra sayfaya tam anlamiyla yeni bakiyorum.sevgili annelerimizden birisi mesajima nasihatvari sozler yazmis ve degerli bu forum üyesi arkadaslar gerekli cevabi vermis o yuzden yinelemeyecegim..cinsiyetle cinsiyetcilik farkli anlamlar tasir lutfen bunu iyi bilelim..herkes sevdigi bir şeyin farkli olanini da ister ornegin cok cok begendigin ve severek giydigin bir ceket vardir farkli rengi olsunda istersin yani en en basitinden bir örnek bu..evlatlarimizi çooook coook seviyor deger veriyor ve onlar icin ugrasirken lutfen kimse kimseyi yanlis anlayip kirip dökmesin.oglum olsaydi bir de kizim olsun isterdim olmasaydi da evladim basimin taci canimici canim bebegim..cok sey soylemeye gerek yok zaten hepimiz birbirimizi anliyoruz saygi duyuyoruz.mesajima ithafen dusuncesini yazan arkadasimizinda ne demek istedigini anladim o da bizi anlamis..herkese sevgiler saglikli mutlu bebisli gunler diliyorum

Selam kızlar herkese güzel akşamlar olsun. Dünden beri testler kafayı kırdım dün önce T çizgim koyulaştı.
Gece yine test yaptım kopkoyuydu.
Ama bugün öğlen 1 gibi daha bir koyu gördüm pik oldu sanırım.
21:00 ‘da tekrar test yaptım hala pik diye görüyorum.
Bir de sağ yumurtam sanırım ağrı yapıyor. Çatlama olunca ağrı oluyor değil mi?
Sizce bugünü denemeli miyim?
Şu an silikleşme var mı baka baka renk körü oldum yeminle
Hepimizin gönlündeki nasip olsun

Eklentiler

• E0D51DDD-503C-4CC8-B760-68FBD2FAE004.jpeg
    110,4 KB · Görüntüleme: 79
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…