Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Evet en saglikli sperm tutunuyor. Tup bebektede ayni sekilde saglikli olanlar ayristirilip veriliyor. Bazilarinda belki x yada y bile olmuyor. Y nin daha hizli olup,az yasadigi arastirdigimiz her yerde kabul edilmis. Kaldiki doktorlarin cogu da bunu kabul ediyor. Bence siz de bi arastirin.
Yumurtlama olmadan iliskiye girildigi zaman x ler daha uzun omurlu oldugu icin 3 4 gun yasiyor ve bekleyebiliyor. Y ler daha az omurlu xlere gore.
Bakin bunlari ben demiyorum kafama gore yazmiyorum,,arastirin sizde merak ediyorsaniz, dogru yada yanlis gelis size,orasi sizin bileceginiz is.

Hayırlısı olsun umarım gönlümüzdeki nasip olur hepimize

O doğru evet

Başta da dediğim gibi ben yadırgamıyorum benim kendi annemden bildiğim için

Ama toplumda böyle erkek çocuğu yücelten kız olunca üzülen bir bakış var
Sebebini sormuştum anneme “ kız evlenip gideceği için şansı ya yaver gider ya gitmez kadının da çilesi çok o yüzden erkek istiyor insanlar “ demişti.

Yani hepsinden tatmak güzel bir şey olsa gerek olmayanı ister insan

Hayırlısı olsun umarım gönlümüzdeki nasip olur hepimize

Amin Allah razı olsun. Tesadüfen geldim topiğe yazmışsın ama sanırım seninde bizler gibi duan belli duyan belli Allah nasip etsin gönlümüzün muratlarını inşaallah. Sizin kaç çocuğunuz var?

Günaydınlar olsun
Hamileliğin olup olmadığı 7 gün sonra net belli olur..
hicbirsey hissetmiyorum ne fiziksel ne ruhsal..
Hayırlısını diliyorum insallah
Allah hepinizin yüreğindekini ömrünüze nasip etsin

Eklentiler

• IMG_20201009_113156.jpg
    100,6 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20200928_143843.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20200901_134331.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 33
Bende yaptim karbonatli duş ama bebeğim kiz
Yaaa hayırlisı olsun.
Gece eşimde biçok sey yaptik kız olursa üzülmek yok bak ha ! sağlıklı olsun yeter sonuçta bizim yavrumuz Allzh hayırlısını nadip etsin diyor ki bnm kızim daha çok küçük.Şimdi herkes soracak istemeden mi hamile kaldın diye bilseler nekadar uğraştığımı

Ya biz ilk bebişte cinsiyet için dayananayıp tatildeyken yurtdışında dr arastirip gitmistik.daha 12 haftalıktı.hatta gidince 12 haftalik hamileyim arastirdik sizi onerdiler demistik şöyle bi bakıp hımmm sağolun ama biraz geç kalmışsiniz 12 haftalik olmuş alıriz ama biraz zor olur demisti.Eşim yerinden fırlayip yok ne aldirması diye ziplamisti biz cinsiyet öğrenmeye geldik demisti.sonrasinda dr da bizde çok gulmüstuk Türkiye den genelde aldırmaya geliyorlar kusura bakmayin yanlış anladim demisti.sonrasında usg de bakıp %90 kiz demisti.Alllah im nasıl sevinmiştik eşim havalara uçmuştu resmen.inşallsh bu seferde ayni sevinci erkek bebiş için yaşariz,sağliklı,sıhatli olsunda.Aĺlah herkesin gönlüne göre versin.inşaĺlah bidahaki sefere sagliklı sihatli bi erkek bebişin mujdesini alırsinız sizde

Amin Allah razı olsun. Tesadüfen geldim topiğe yazmışsın ama sanırım seninde bizler gibi duan belli duyan belli Allah nasip etsin gönlümüzün muratlarını inşaallah. Sizin kaç çocuğunuz var?
Benim hiç yok , olması için ovulasyon testi kullanıyorum baktım bu sayfada da herkes ovulasyon fotosu atmış öyle buldum burayı

Adetimin 5. Günü. Neden böyle çıkarki? Ben 2 kere mi yumurtluyorum acaba

Eklentiler

• 4E6B2858-9F40-4B51-8A70-260ED1F99ACF.jpeg
    119,3 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…