Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Şuan cinsiyet öğrenmeyi bekleyen, deneme yapan ya da yapacak olan kimler var acaba? Keşke yaptıklarını da yazarak, bir liste yapılsa, sayfa başına eklense, takip ederiz.
Aslında doğru sabitleme olsa keşke bu kadar sayfayı kimler nasıl okusun yaniii

Şuan cinsiyet öğrenmeyi bekleyen, deneme yapan ya da yapacak olan kimler var acaba? Keşke yaptıklarını da yazarak, bir liste yapılsa, sayfa başına eklense, takip ederiz.
Canım bende yeni hamileyim .. kendimce yaptığım şeyler şunlar ;
İlişkiden yarım saat önce sert bi Türk kahvesi hem eşime hem bana
Yumurtlama günü gecesi ve onun yarını gecesi(Çatlama ) tek ilişki
İlişki sonrası sağ tarafa yatış
Ve dua ..
başka birşey yapmadım bir de Eylül de hamile kaldım okuduğum bi yazıya göre Eylül ayı erkek olma ihtimalini artırıyor ..
ama bunu bilerek denk getirmedim..
Rabbim ne dilediyse o bu yazılan şeyler sadece bi öneri .. rabbim ol der ve olur .. bunu unutmayalım inşallah .. gönlünüzce olsun

Evet Eylül ayını bnde duymuştum bı doktor söylüyordu

Erkek mi sizin

Slm hnmlar.ben karbonatlı vajinal duş yaptim,çalıştiğim hst.bi dr a sordum bir dr olarak söylemem yanlis olur ama bnm ablamda bu yöntemi kullanip hamile kaldi ve 3 kiz sonrasi oglu oldu dedi.ama bir dr tavsiyesi olarak düşünme dedi.peki nasil yapcam dedim steril kap ve steril enj kullan dedi yaptim bakalim hayırlısı artik.kızima tek seferde hamile kalmiştım bakalim şimdi nasil olacak :)

Gonlune gore olsun insallah

Bende yaptim karbonatli duş ama bebeğim kiz

Bende yaptim ve bebisim kız..böyle seyleri okudukca detayli ultrasona umut baglar oluyorum belki de oglus olur diye
Ama dr %100 kız dedi hic bir yontem tutmadı oysa ne umutlar baglamistim bu yontemlere kiz duyunca tabiki cok sasirdim ama uzülmedim hic.sadece yontemlerin verdigi umut kucucukte olsa olan umut pat diye gidiverdi..saglikli mutlu guzel gunlerimiz olsun bebislerimizle

Forumu tesadüfen gördüm bende yazmak istedim

Bebek cinsiyetini erkekten gelen sperm belirler , kadının bir fonksiyonu yok ki bu olayda bilimsel olarak da kanıtlanmış bir şey zaten

Yanlış anlamayın sizin için demiyorum ama Bunun bir yöntemi olsaydı zaten dünyanın dengesi şaşardı herkes istediği cinsiyetten olsun diye o cinsiyetin yöntemini uygulardı.

Tüm forumu okuyamadım ama bence tutturanlar da tamamen tesadüftür

Bizde üç kızkardeşiz benim anneminde hiç oğlu olmamış çok istemiş ama hep nerede erkek çocuğu görse bağrına basar, çok sever , oynar , erkek kardeşimiz olursa diye araba almıştı hala saklıyor o yüzden erkek çocuk / kız çocuk istemesini bir insanın anlıyorum ve saygı duyuyorum.

Ama herseyde bir hayır vardır kız evladız çokta vefalıyız artık kardeşlerim ve ben annemizle 4 arkadaş gibiyiz yaşımız her birimizin +25 annemden yıllar sonra gelen itiraf iyi ki kız oldunuz dedi gecende bunu da eklemeden geçemeyeceğim.

Önemli olan hayırlı , aklı başında , kendine güvenem , dürüst , güzel ahlaklı bireyler yetiştirip topluma kazandırabilmek

Kusura bakmayın uzattım biraz ama yazmadan da geçmek istemedim.

Allah herkesin gönlüne göre versin .. Tabi ki erkek belirler bunu biliyoruz öyledir ama zaten ya kız ya erkek yüzde elliye yüzde elli .. yumurtlama günü çatlama diyet vs bu durumu yüzde yüz yapan diyen yok .. ihtimalleri yüzde 10 da olsa güçlendirebilir.. yüzde 10 da güçlendirdiğini farz etsek yüzde 60a yüzde 40 olur bu durum .. ve rabbim de dilediyse olur.. hiç bir yazılan şeyde yüz de yüz tuttu muhakkak yapın diyen olmadı olmaz da yoksa doğanın dengesi bozulur zaten ..
ayrıca herkes iki meyveyi de tatmaz ister.. lütfen lütfen lütfen ...!!! Bunu çok görmeyin ve olumsuz yorum yapmayın.. İsteyen burada istediği öneriyi yazabilir paylaşabilir.. çevremizle paylaşamadığımız şeyleri burada paylaşıp birbirimize destek oluyoruz .. ben olumsuz yorum ve nasihat dinlemek istemiyorum burada .. oğlu olan da kız ister .. kızı olan da oğlan .. iki meyveyi de tatmak ister .insanlar . rabbim ne dilerse o .. insanların gönlünüzdekine amin demek düşer .. sağlıklı olsunlar öncelikle (amin).. iyi geceler herkese

3 cicek annesi canım sen keçiboynuzu özünü ve suyunu kaynatmıştın değil mi? Bende pekmezi var onu kullansam yine aynı etkiyi gösterir mi biliyor musun?

Amin canım yüreğine sağlık ne güzel dile getirmişsin içimdekileri. Zaten buraya gelip yadırgayanlar dışarda da oğlun yok diye ima edip laf çarpan kesim diye düşünüyorum. Yoksa insan birazcık empati kurabilse gelip burada istediğini söylemez düşünür ben bunu yazıyorum ama bu kadarını buradaki insanlar düşünemiyor mu acaba diye! Allah herkesin gönlüne göre versin gerçekten kimseyi iki evlattanda mahrum bırakmasın.

Hoşlanmıyorum nasihat içerikli yorumlardan... ben teşekkür ederim canım

Oncelikle onemli olanin hayirli saglikli ahlakli oldugunu biliyor ve Allahtan ilk once hayirlisini sagliklisini istiyoruz..burda hic kimsenin agzindan duyamazsiniz aksini.

Evet cinsiyeti erkek belirler bunu da biliyoruz.
y'nin daha hizli olup az yasadigi da kanitlanmis bilimsel olarak.Catlama anina o yuzden denk getirmeye calisiyoruz ki ilk giden y olsun.. ki cogu doktor bunu zaten kabul ediyor.. y'nin alkali ortamda daha uzun yasadigi kanitlanmis o yuzden diyet yapiyoruz. Vajinal ortam belirli bi sure sonra asidiklesiyor o yuzden dakikasi dakikasina ugrasiyoruz. X'ler asidikligi sever o yuzden Ph yukseltmeye calisiyoruz. Vajinal enfeksiyon varsa y'nin sansi yok ve ölür,X'ler gider yumurtaya vs vs vs bunlarda kadin vucudu ile alakali. Evet erkek sperm esimizden geliyor ama senin icinde bulundugun ortama tutunuyor. Bunlar da kanitlanmis seyler. Tamam bilim de bi yere kadar.

Hersey nasip ve Allahtan geldiginizi biliyor ve inaniyoruz. Zaten biz en cok Allahtan istiyoruz ve ona dua edip hatimler bitirip adaklar adiyoruz. Yani tum bunlar evet bi sebep, ama tedbir bizden takdir Allahtan..

Allah annenize size uzun saglikli omurler versin. Anlayis gosterip yadirgamadiginiz icin tesekkurler. Evet insan olmayani istiyor. Burda körü körüne illa da erkek olsun demiyor kimse, herkesin en buyuk dilegi "hayirli ve saglikli" birer erkek evlat.

Bu cevap bana mıydı ?

En başta da yazdım zaten saygı duyuyorum iki duyguyu da yaşamak isteyen insanlara diye

Cinsiyeti erkek belirliyorsa yöntemi de erkeğin
Allah herkesin gönlüne göre versin size de çocuklarınızla uzun ömürler nasip etsin kesinlikle yadırgamıyorum insanız illa ki gönlümüzden geçer biri

tepki gösterenler olmuş da yargılamak için yazmadım , yazımda da belirttim zaten

y kromozomun daha kısa yaşadığı nerede ispatlanmış sadece merakımdan soruyorum. Öyle olsaydı tüp bebek veya aşılama yaptıran kişilerin hep oğlu olması gerekmez miydi ? Sonuçta orada da spermler yıkanıp en hızlı yüzenini seçiyorlar. Y daha hızlı yüzüyorsa herkesin erkek çocuğu olurdu

Benim bildiğim normal ilişkide de yumurtayı en güçlü en sağlıklı olan sperm tutunur. Erkeğin diyet yapması belki etkiler o mantıklı olabilir de yumurta çatlamadan zaten sperm içine giremez ki o yüzden bebek sahibi olmak için yumurtlama döneminde ilişkiye girmek gerekiyor.

Sonuç olarak bilimsel olarak cinsiyeti baba belirlese de esasında onunda elinde değil Allah’ın takdiri...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…