Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bak işte kendi ağzınla söylüyorsun bana uğramaz o şans diyorsun neler okudum neler denedim yine de kız oldu diyorsun bence bu kez Allahım öyle yapmana izin vermedi fazla takılma sen üstüne gitme bana bırak dedi. Şuan sen her türlü kendini üzeceksin biliyorum ama bence otur sürekli dua et deneme yapmadan önce namaz kıl aç ellerini Rabbimden tüm yüreğinle iste hayırlı sağlıklı Salih bir erkek evlat bence senin için test yöntem uygulama değil dua vakti... Rabbim kabul etsin inşallah

Her şeyde vardır bir hayır bolca dua et kardeşim belki de yaradan sana bu şekilde nasip edecektirSeni tanımıyorum ama yazdıkların içten etkiledi beni,allahım sağlıklı hayırlı erkek evladı nasip etsin sana,duamdasın

Bunda da bir hayır vardır inşaAllah bende çok bu tür mesajlara denk geldim pikken ve pikten bir gün öncesini değerlendirenlerin oğulları oldu
Nasip inşaAllah seninde olur canım

Cemren0604 meerhaba sizin oğlunuz var sanırım Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. ❤Herhangi bir yöntem denenizmi? Yum.takibi ovulasyon testi? Diyet?
Merhaba benim oğlum 5 yaşında şuan 2. Ci düşünüyoruz cinsiyeti tutmuştu çindede rustada ama şimdi kasımda hamile kalırsam çinde erkek rusta kız diyor. Merak ettiğim için sormak istedim bende. Hiç birşey denemedim ilk oğlum geç döllenmeyle süpriz oldu

Aynı ben gibi olmuş geç döllenme ile oğlum var Benin’de sizin ilişki zamanlaması ne zamandı hayırlıyormusunuz

Sağol canım Dualarıniz için çok sağolun. Bende burdan kimseyi tanımasamda hepinizi kendim gibi gördüm. isteklerimiz umutlarımız çabalarımız hep aynı. Aynı şeyler için uğraştığımız için Bir birimizi anlıyoruz bir birimize karşıliksız yardım ediyoruz. Çok guzel bir şey bu. İnşallah herkesin gönlundeki nasip olsun.

Aynı ben gibi olmuş geç döllenme ile oğlum var Benin’de sizin ilişki zamanlaması ne zamandı hayırlıyormusunuz
4 mayıs 2016 dı son adet tarihim 7 haziranda hamile olduğumu öğrendim bthcg düşüktü 1-2 haftalık. Adet bitiminden sonraki ilk gün veya 2. gün ilişki olmuştu korunmadığı tek zaman o olduğu için hatırlıyorum.

Son düzenleme:
Araştirmalarım şimdi bu zaman içindi canım. Daha önce uygulamadım. O yuzden üzuldüm. O kadar arastırıp umud ediyorsun birden ters köşe oluyorsun. Yıkım oldu evet ama ne gelirse Rabbim den razı olmaktan başka bir sey yapamam şu durumda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…