Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ay benimde 7 gün adetime var, 7 günde adet sürer 14, adetin 1.gününden sayınca 25 26 27.günlerde filan pik oluyo ohoo daha 1 ay var deneme yapmama yaw geçmez wakit, bişeyy değil 10 kasım eşimin doğumgünü o geceye raslarsa bak işe, hem doğumgünü hem oğluş olursa unutamicamız bi doğumgünü gecesi olacak 😂😂😂😂😂😂😂

Ay benimde 7 gün adetime var, 7 günde adet sürer 14, adetin 1.gününden sayınca 25 26 27.günlerde filan pik oluyo ohoo daha 1 ay var deneme yapmama yaw geçmez wakit, bişeyy değil 10 kasım eşimin doğumgünü o geceye raslarsa bak işe, hem doğumgünü hem oğluş olursa unutamicamız bi doğumgünü gecesi olacak 😂😂😂😂😂😂😂
Hadi insallah :KK53::KK8::KK8:

İyi geceler kızlar
Allah gönlünüzdekileri versin insallah
Benim hiçbir belirtim yok kasik Agrisi falan da olmadı..
bu sefer daha olumlu hissediyorum sanki..
Bende Dilek arkadaşımızı merak ediyorum, cuma demişti insallah istediği gibi olur.. tüm yazdıklarınızı okudum, duygulandım.. hayırlısı olsun🙏

Kesin belirti olacak diye bisey yok cnm
Öyle mi
Tek hissettiğim enerjimin dusuk olması..
Regl çizelgem 10 gün kaldığını gösteriyor, bir önceki gebeliğimde bel agrilarim vardı ve regl olacağım diye olduğunu sanıyordum. Günlerim geçene kadar belli olmayacak bu şekilde

MUCİZELER EN BEKLENMEDİK ANDA GELİR ❤🤲🏻🙏🏻 RABBİM OLDU SEVİNCİ YAŞATSIN HEPİMİZE GÖNLÜMÜZDEKİ KUCAĞIMIZDA OLSUN 🙏🏻🤲🏻
Aminn insallah canim 💕💕
Öyle mi
Tek hissettiğim enerjimin dusuk olması..
Regl çizelgem 10 gün kaldığını gösteriyor, bir önceki gebeliğimde bel agrilarim vardı ve regl olacağım diye olduğunu sanıyordum. Günlerim geçene kadar belli olmayacak bu şekilde
Hayirli saglikli bi sekilde gelsin insallah en hayirli zamanda ❣
hayırlı cumalar.insallah Rabbim herkezin gönlündeki yatan muradını nasip.etsin kolay bir şekilde.
Insallah canim💕

Bırak hayallerini, sal duâlarını Arş'a..
"Ol"deyince olduruna,
"Dur"deyince durduruna...Hayirli cumalar
rabbim bu mübarek gecede hakkimizda hayirli olani gönlümüzden geçeni nasip etsin.Rabbim ellerimizi açtık ne olur dualarımızın sevincini yasat bizlere. sağlıklı hayırlı imanli peygamber efendimiz gibi huy güzelliği ,hz yusuf gibi yüz güzelliği olan bir erkek evlat nasip et bana ve gruptaki bacılarıma Amin amin🤲🤲

"Ol"deyince olduruna,
rabbim bu mübarek gecede hakkimizda hayirli olani gönlümüzden geçeni nasip etsin.Rabbim ellerimizi açtık ne olur dualarımızın sevincini yasat bizlere. sağlıklı hayırlı imanli peygamber efendimiz gibi huy güzelliği ,hz yusuf gibi yüz güzelliği olan bir erkek evlat nasip et bana ve gruptaki bacılarıma Amin amin🤲🤲
Allah razı olsun ❤️🤲🏻🙏🏻 AMİN AMİN AMİN

"Ol"deyince olduruna,
Allah razı olsun canım benim yüreğine sağlık inşallah birgün burada hepimiz tek tek oğlum olacak dediğimiz günleri de görürüz 🤲🏻💙

X