Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
İnşallah canım yaaa 🤲 böyle demen icime su serpti biraz. Rabbim dualarimı kabul etsin inşallah. hepinizden dua bekliyorum❤
rabbim gönlündekini versin ❤️🙏🏻🤲🏻 Mutluluk gözyaşların olsun oğlum oluyor diye yazarsın inşAllah❤️🙏🏻 Sonrada bizlere gelir sıra 🤲🏻🤲🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️ Hepimizin gönlüne göre versin inşAllah ❤️❤️

Benim de 11.gün. bu sabah (erken gebelik testi yaptim) negatif çıktı. Birkaç gün sonra tekrar yapacağım.Gonlumuzdekini hakkımızda hayırlı ve nasip eylesin insAllah.
Amin inşaAllah senin ilk ay denemen mi cnm
Benim 3.ay denemem bu ay pek bir belirtimde yok yine sanki olmayacak gibi

Ya inanamıyorum böyle olayları duydukça bir tane de ben istiyorum böyle anlamadan 3.5 aylık hamile olmayı.Kaza ile de kalsam on beş gün sonra kaza geçirmiş gibi nevrim dönüyor ne saklamak mümkün oluyor ne sevinmek..Bolu Allah'ım bir tane de böyle sağlıklı bulantısız kusmasiz ferah ferah bir hamilelik yaşat onunda tadayim 🤲😊
Aynen bende hep planli oldu birde kaza nasil biseyse bir ben olayim dedim gelinimize😁hayirlisi bakalim hakkimizda

Takvimlere hiç inanmıyorum bilimsel bi gerçekliği olsaydı atıyorum 25 yaşında Ocak ayında ki tüm hamilelerin erkek olurdu ..
E o zaman kız çocukları nerde ? Onlar da şubatta mı gelecekti ..
tamamen hurafe .. bazı anneler de tuttu diyor çünkü üçüncü ihtimal yok ya kız ya erkek zaten üçüncü ihtimal yok inanmayın takvimlere boşuna derim 🐣🐣
Canım sen sonuç aldın mı yazdın da ben mi görmedim ki 🙄

Dün oldum canım ben evet bakalım Rabbim hayırlısını versin inşallah 🤲🏻💙 seninle aynı zamanlarda deneme yapacağız aynen inşallah tüm herkesle birlikte dualarımız kabul olur gönül muratlarımıza kavuşuruz 🤲🏻💙🤲🏻💙😘🤗 heyecan var mı🤭?

Hemde nasıl, bildiklerimi unutacağım yapmaya die ödüm kopuyo 😂😂😂😂

X