Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar özellikle ayağa kalkınca sağ ayağımın altında bir acı ağrı hissi oluyor yürürken oluyor otururken sıkıntı yok ne olabilir ki. Ayağımın altındaki boşluk var ya tam orası dün akşam başladı.

Canim ilk attigin test tam pikti.bunlarda silinme var, sen bilirsin tabi k deneme yapip yapmamk sana kalmis. Ama hersey nasip unutma
Abla sence geç kalmiş olurmuyum eğer çatladıysa 3ten sonra çatladı 3teki testim gayet pikti çünkü, 10da bi test daha yapıcam onuda burda olup bi yorumlada sana zahmet ona göre deneme yapar yada yapmayız

Abla sence geç kalmiş olurmuyum eğer çatladıysa 3ten sonra çatladı 3teki testim gayet pikti çünkü, 10da bi test daha yapıcam onuda burda olup bi yorumlada sana zahmet ona göre deneme yapar yada yapmayız ❤
Ben olsam deneme yapmam canim ama tabi ki etkilemek istemem

Sıkıntı yoktur insallah canim

Buda şimdi yaptım kızlar üzerinde 10 yazıyor ama yanlş oldu o ben saati 10 biliyordum 10 buçukta yapmışım testi ama bana diğerleriyle bi fark yok gibi geldi. merhaba sizce

Eklentiler

• inCollage_20201001_224317105.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 56
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…