Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Buda şimdi yaptım kızlar üzerinde 10 yazıyor ama yanlş oldu o ben saati 10 biliyordum 10 buçukta yapmışım testi ama bana diğerleriyle bi fark yok gibi geldi. merhaba sizce 🤔
Canım ben sana şöyle söyleyim
Ben senin yerinde olsam bu ay deneme yapmam şöyle ki testin ilk ne zaman pik olduğunu bilemiyoruz gündüz ki test pikti ama akşama doğru açılmaya başladı ki bu çatlama oldu demek oluyor ve bence dün geceden senin test pik yaptı o yüzden şuan riskli geldi bana yine de sen bilirsin🤗

Canım ben sana şöyle söyleyim
Ben senin yerinde olsam bu ay deneme yapmam şöyle ki testin ilk ne zaman pik olduğunu bilemiyoruz gündüz ki test pikti ama akşama doğru açılmaya başladı ki bu çatlama oldu demek oluyor ve bence dün geceden senin test pik yaptı o yüzden şuan riskli geldi bana yine de sen bilirsin🤗

Evet canım bidaha ay sonuna doğru rasrtlar yumurtlamam o zaman yaparım sıkı takiple 😌 yapmıyım bari 😂 atarken bidaha test yaparım merak ettm açılma olacakmı die

Dimi abla daha açılma olması lazımdı test yaptıkça, yatarken bidaha yapayım bakim nasıl olcak
Bende bi test daha yap diyecektim bakalım bu ay yine 1 gün mü sürecek pik yoksa daha fazla mı.. Bana 10 da ki çok az daha açılmış gibi geldi t ile c eşitlemiş

Ba
Bende bi test daha yap diyecektim bakalım bu ay yine 1 gün mü sürecek pik yoksa daha fazla mı.. Bana 10 da ki çok az daha açılmış gibi geldi t ile c eşitlemiş
Nada çatlamış gibi geldi tüm testlere bakınca ama gündüz 3ten gece 10a kadar baya açılma olması lazımdı çatladıysa eğer, açılmada az geldi bana o yüzden emin olamadım 🤔

Bunu ben yapsam olmaz bence çünkü bu yöntem adet döngüsü kısa olan kadınlarda çok tutuyor adetin 8. 9.günü yumurtası çatlayanlar var. Benim yum geç oluyor mesela ben desem tutmaz bence ama döngüsü kısa olanlar deneyebilir. 😘

Aynen o yüzden demek şans artıyor yine aslında bilmeden adet sonrası yumurtaya denk geliyor

Gece 1 buçukta yaptım kuzum, çatlamıştı demekk 😌

Eklentiler

• IMG-20201002-WA0005.jpeg
    IMG-20201002-WA0005.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 31
Evet testimde azdı zaten alayıma önümüzdeki ay sıkı takiple bi deneme yapalım, hayırlısıninşallah 😌 sen ne zaman deneme yapacaksın yaklaştımı
Al canım aklındayken sonra unutuluyor Eylül benim öyle oldu 😔 ben de Ekim dedim ama eşim aşırı yoğun bu sıralar konuştuk Kasıma karar verdik birde geçen ay da boşa gidince bu ay yine deneme yaparım sonraki aya deneme olur inşallah Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah bol bol dua edelim birbirimize 🤲🏻💙😘

Al canım aklındayken sonra unutuluyor Eylül benim öyle oldu 😔 ben de Ekim dedim ama eşim aşırı yoğun bu sıralar konuştuk Kasıma karar verdik birde geçen ay da boşa gidince bu ay yine deneme yaparım sonraki aya deneme olur inşallah Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah bol bol dua edelim birbirimize 🤲🏻💙😘
Hadi ya ikimizde ekim diyoduk nasip olmadı kasıma kaldık 😌 hadi inşallah bakalım bidahaki aya 😌

C
Kızlar özellikle ayağa kalkınca sağ ayağımın altında bir acı ağrı hissi oluyor yürürken oluyor otururken sıkıntı yok ne olabilir ki. Ayağımın altındaki boşluk var ya tam orası dün akşam başladı.
Canım gittin mi dr.a tahmin yapti mi

X