Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Arkadaşlar selam, ben 34 yaşındayım 5 yıldır borç harç yüzünden çocuk yapamadık. Şimdi biraz durumumuz iyi sayılır ama yaşım geçiyor diye paniklemeye başladım. Eylül de denedik olmadı. Şimdi regl oldum. Nasip kısmet Rabbim bilir. Reglden sonra nasıl değerlendirmeliyim erkek bebek için? Yardımcı olurmusunuz?

Arkadaşlar selam, ben 34 yaşındayım 5 yıldır borç harç yüzünden çocuk yapamadık. Şimdi biraz durumumuz iyi sayılır ama yaşım geçiyor diye paniklemeye başladım. Eylül de denedik olmadı. Şimdi regl oldum. Nasip kısmet Rabbim bilir. Reglden sonra nasıl değerlendirmeliyim erkek bebek için? Yardımcı olurmusunuz?
Yumurtlama gününü takip edip deneyebilirsin ovulasyon testleri ile ya da doktor takibi ile. Yumurta catladigi an ilişki öneriyorlar. Allah gönlünüze göre versin herşeyden önce çok çok dua edin

Kızlar adetime 4 gün var kan verdim hastane de bi işim vardı da.. kanda gebelik varsa 4 gün öncesinden belli olur mu 💐💐💐

Yumurtlama gününü bulup tek ilişki ile deneyebilirsiniz 🤗 Allahım gönlünüze göre versin inşallah 🤲🏻💙

Yumurtlama gününü bulup tek ilişki ile deneyebilirsiniz 🤗 Allahım gönlünüze göre versin inşallah 🤲🏻💙
Ov. Testi aldım. Reglim bittiği gibi teste başlıycam. Çift çizgi gördüğümüz günü değerlendiriyoruz değil mi? Bir de tek derken sadece yumurtlama gününü değerlendiriyoruz erkek bebek için öyle mi?

Ov. Testi aldım. Reglim bittiği gibi teste başlıycam. Çift çizgi gördüğümüz günü değerlendiriyoruz değil mi? Bir de tek derken sadece yumurtlama gününü değerlendiriyoruz erkek bebek için öyle mi?
Canım testin pik olduktan yani t çizgisinin c den en koyu halinden sonra ki ilk açılmada ilişki öneriyorlar erkek bebek için. Sen teste başla at gruba sana destek oluruz burda ki arkadaşlarla 🤗

Ben halen cinsiyet öğrenmedim 🤣 Kafam böyle daha rahat gibi 🙈 Kimi kız diyor kimi erkek 😂 Eşime öğrenmeyelim diyorum oda sen bilirsin diyor

Daha bugün aklımdan geçtin yazacaktım sen yazmışsın 😁 kaç haftalık oldu neden öğrenmiyorsunuz ay ben çatlarım 😂 inşaallah hayırlı sağlıklı oğlum müjdesiyle gelirsin buraya ♥️

X