Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Hamile arkadaslar aşermeler nasıl? Ben normalde tatlıya çok düşkün değilim. Hamileliğimden beri de hep tuzlu ekşi istiyor canım ye ekşiyi doğur Ayşe’yi doğru mu sizce 🙈
Benim kizim olcak tam tersi eksi bise istemiyo canim tatli istiyodu halada ole ama tatliyida kizim istemiyodu yesemde midemi hemen bulandiriyo daha yeni yeni yiyorum tatli seyler oda 6aylik olcam nerdeyse he bide su yumurtlama vs seylerden sanmiyorum erkek olmasini cunku ben buyuk ihtimalle ilk yumurtlamamda tutdu kizim ve spermlerde tazeydi diyim 😂😂

Kızlar ben bu testi saat 18:30 da yaptım sizce pik olmuş mu deneme olsun mu?
20200928_183055.jpg

Benim kizim olcak tam tersi eksi bise istemiyo canim tatli istiyodu halada ole ama tatliyida kizim istemiyodu yesemde midemi hemen bulandiriyo daha yeni yeni yiyorum tatli seyler oda 6aylik olcam nerdeyse he bide su yumurtlama vs seylerden sanmiyorum erkek olmasini cunku ben buyuk ihtimalle ilk yumurtlamamda tutdu kizim ve spermlerde tazeydi diyim 😂😂
Bu da değişiklik gösteriyor demek ki nasip bakalım ne olacak merakla bekliyorum

LH hormonunun yükselmeye başlamasından 2 2.5 gün sonra (LH'nın en yüksek değere ulaşmasından 12 saat sonra) yumurta çatlaması meydana gelir.
Merhabalar birkaç internet adresinde yukarıdaki gibi ibareler okudum,yanlışta olabilir,fakat sormak istedim birlikteliğin lh pik yaptıktan sonra ilk silikleşmede olması erken mi acaba cevaplarsanız çok sevinirim L Laladunya 3 cicek annesi 3 cicek annesi iwashereonce iwashereonce
Kesinlikle çatlama kişiden kişiye değişen bi durum
Ben hiç bilmem testimin 12 saat pikte kaldığını
3 saat ancak sürerdi

X