Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar bişey okudum kadına detaylı ultrasona kadar kız denilmiş sonra erkek olduğunu öğrenmiş burdaki hamileler ilk kız derlerse yanılma olabiliyormuş siz duydunuz mu hiç bu tür şeyleri
Çok duydum evet, inşallah benim başıma da gelir aynısı 🙇‍♀️

Kızlar bişey okudum kadına detaylı ultrasona kadar kız denilmiş sonra erkek olduğunu öğrenmiş burdaki hamileler ilk kız derlerse yanılma olabiliyormuş siz duydunuz mu hiç bu tür şeyleri
Keşke benimde başıma gelse diye hep düşünüyorum şu ara hatta doğuma kadar kiz deniLip doğumda erkek olduğunu öğrenenler var ona bile raziyim 😅

Bu sene bile okudum bu olayları 🙏🏻🧿🤲🏻 İnşAllah ya .. ha bu arada çatlamadan 3 gün sonra birlikte olan bir kadının oğlu olucakmış çatlamadan sonraki ilk silinme çook aklıma yattı benim

Bu sene bile okudum bu olayları 🙏🏻🧿🤲🏻 İnşAllah ya .. ha bu arada çatlamadan 3 gün sonra birlikte olan bir kadının oğlu olucakmış çatlamadan sonraki ilk silinme çook aklıma yattı benim
Daha geçen hafta canlı canlı hastanede karşılaşmış bi arkadaşım benim gittiğim doktora gelen hamile bi bayan. 29.haftaya kadar kız demişler. Erkek cıkmış bebek

Daha geçen hafta canlı canlı hastanede karşılaşmış bi arkadaşım benim gittiğim doktora gelen hamile bi bayan. 29.haftaya kadar kız demişler. Erkek cıkmış bebek
Tersini yaşamayı çok istedim ama her doktora gittiğimde üstüne basa basa erkek diyor doktorlar. Çok içten bir şekilde diyorum ki hayırlı ve sağlıklı bir evlat olsun. En önemlisi bu. Vermiyorsa bir bildiği var diye hayalimi bastırıyorum artık.

Tersini yaşamayı çok istedim ama her doktora gittiğimde üstüne basa basa erkek diyor doktorlar. Çok içten bir şekilde diyorum ki hayırlı ve sağlıklı bir evlat olsun. En önemlisi bu. Vermiyorsa bir bildiği var diye hayalimi bastırıyorum artık.
Valla seni o kadar iyi anlıyorum ki canım, her defasında ben de icimde bastiramadigim bi umutla gidiyorum. Sonuç yine aynı yine. Nasıpte yokmuş napalim 🙇‍♀️

LH hormonunun yükselmeye başlamasından 2 2.5 gün sonra (LH'nın en yüksek değere ulaşmasından 12 saat sonra) yumurta çatlaması meydana gelir.
Merhabalar birkaç internet adresinde yukarıdaki gibi ibareler okudum,yanlışta olabilir,fakat sormak istedim birlikteliğin lh pik yaptıktan sonra ilk silikleşmede olması erken mi acaba cevaplarsanız çok sevinirim L Laladunya 3 cicek annesi 3 cicek annesi iwashereonce iwashereonce

Canim bu da kesin degil ki
Gecen bi arkadaş yazmisti testi pikken doktora gitmiş, doktor yumurtan catlamis demis
Doktordan sonra eve gelince tekrar test yapmis test hala pikmis
LH hormonunun yükselmeye başlamasından 2 2.5 gün sonra (LH'nın en yüksek değere ulaşmasından 12 saat sonra) yumurta çatlaması meydana gelir.
Merhabalar birkaç internet adresinde yukarıdaki gibi ibareler okudum,yanlışta olabilir,fakat sormak istedim birlikteliğin lh pik yaptıktan sonra ilk silikleşmede olması erken mi acaba cevaplarsanız çok sevinirim L Laladunya 3 cicek annesi 3 cicek annesi iwashereonce iwashereonce

Valla Canım bende bilmiyorum ki artık, bu sefer daha siliklesmeyi bekleyince de ortam asidik olur kız bebek olur diyorlar. Yanı bence tamamen test ve doktor takibi ile olmalı düşünüyorum artik

Valla Canım bende bilmiyorum ki artık, bu sefer daha siliklesmeyi bekleyince de ortam asidik olur kız bebek olur diyorlar. Yanı bence tamamen test ve doktor takibi ile olmalı düşünüyorum artik
Silikleştikten ilk 12saat alkali olurmuş ortam ama , ben piki gördükten sonraki ilk hafif silinmede yapmayı düşünüyorum tabi herşey nasip..

Canım detaylıya bile girmiş o zaman ve orda bile kız demişler yani 😱 doktor tecrübeli mi ayy inşAllah böyle haberler alınsa ya 🤲🏻🤲🏻❤️❤️ Pipiyi nasıl saklamış. Yoksa hiç bi açmamış acaba ya?

Canım detaylıya bile girmiş o zaman ve orda bile kız demişler yani 😱 doktor tecrübeli mi ayy inşAllah böyle haberler alınsa ya 🤲🏻🤲🏻❤❤ Pipiyi nasıl saklamış. Yoksa hiç bi açmamış acaba ya?
Valla gayet kiz demisler canim detaylida da, cok var ya doguma kadar bile kiz denilip erkek dogan. Ama tabi o sans bize vurur mu bilmem🙇‍♀️

Valla gayet kiz demisler canim detaylida da, cok var ya doguma kadar bile kiz denilip erkek dogan. Ama tabi o sans bize vurur mu bilmem🙇‍♀️
İnşallah bi mucize olur canım çok istiyorum burdaki herkesin birer oğlu olmasını❣️ Bu kadar emek boşa gitmesin o kadar çok stres oluyor ki insan

Hamile arkadaslar aşermeler nasıl? Ben normalde tatlıya çok düşkün değilim. Hamileliğimden beri de hep tuzlu ekşi istiyor canım ye ekşiyi doğur Ayşe’yi doğru mu sizce 🙈

X