Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar rüyamda bir yakınımızın düzenlediği şenlik tarzında bir yere katıldım. Ardından güya orada toplanan altınları aldım. Mavi ve kalın bir kurdeleye çeyrek altınları tek tek dikmeye başladım. Ardından uyanmışım. Tabirlerde bulamadım tam anlamını. Rüya yorabilen var mı içinizde

Canım seninde baya oldu zaman çok hızlı geçiyor ne zaman gideceksin Dr a?
Aynen kuzum 11haftalık olduk. 1eylülde gitmiştim en son 1ay sonra gel dedi. Açıkçası ekimin ortalarında gideyim diyordum küçük kızımın pazartesi diş randevusu var bakalım o gün gideyim diyorum 1ay olacak dediği tarihten itibaren. Sanırım ikili tarama olacak. Cinsiyet belli olur mu ki

Kaç haftalık peki ovulasyon takibiyle mi hamile kaldn
Evet. Başka birşey kullanmadım. Bu o zamanki ovulasyon testim tekli olan da sabahı 11gibi çekildi. Benim ilişkim gece 03.30gibi falan oldu. Bakalım Rabbim neyi hayırlı görürse hakkımızda. Bazı arkadaşlar Zamanlamamın iyi olduğunu bazıları erken olduğunu söylediler. Tek ilişki sonucu hamile kaldım bu arada. Bakalım görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler.

Eklentiler

• CollageMaker_20200729_030828190.jpg
    205,2 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20200729_103716.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 49
Tam çatladığında mı çatladıktam sonra ilk silinmeden sonramı?

Bazı Dr lar 12.haftada söylüyor canım inşallah senin Dr da bi yorum yapar maşallah ya cidden çok hızlı geçiyor ben hala o nescafe yi hatırlıyorum mesela

3.30 olada hafif bir açılma olmuş galiba bana mi öyle geldi

Benim kuzen var o yum.gününü reglden itibaren 14.günü saymış 14.günden itibaren 2 gün arayla ilişki yaşamış suan oğlu var
Hoşgeldin canım inşallah Rabbim isteyen herkesle birlikte bizlere de nasip eder
Benim düşüncem şöyle adeti düzenli olan bayanların zaten genelde 14.gün yum günü oluyor canım mesela 12.gün 14.gün 16.günler tıbben yum günü olarak kabul edilir Dr bile bu günleri verir gebe kalmak için o yüzden senin kuzenin de düzenli adet görüyorsa 14.gün yum günüdür güzel denk gelmiş sağlıka büyütsün yavrusunu ben kızlarım da olan herşeyin tam tersini yapıp sadece yum günü bulup ultra pikten sonra ki açılmaya göre tek ilişki denemeyi düşünüyorum. Çünkü yum ultra pik haline geldikten sonra çatlamaya geçmiş oluyor ve genelde çatlamada ilk 12 saat erkek bebek için geriye kalan 12 saatte kız bebek için uygun görülüyor ikinci 12 saatten sonra ortam asidikleşiyor kıza ortam hazır oluyor. Bana silinmede ki ilişki biraz riskli geliyor doğrusu. Şuda var tabi herkesin yum aynı anda pik olup aynı anda çat olmaz yani her bünyede farklı reaksiyonlardan geçiyor. Ve bütün bunlardan da önemli olan şey hatta en önemli olan şey DUA...

Bazı Dr lar 12.haftada söylüyor canım inşallah senin Dr da bi yorum yapar maşallah ya cidden çok hızlı geçiyor ben hala o nescafe yi hatırlıyorum mesela
Evet ya bakalım nesacafeli bebiş nasıl olacak. Ama testleri etkilediğini düşünmüyorum çok uzun saat geçmişti çünkü sen de değerlendirme yapmış mıydın benim saatle ilgili. Zamanlama nasıldı sence

laylisho bak bakalım fotolara

Doğru bende bunu çok mantıklı buluyorum tamamen silinmesi değilde ultra pikten sonraki 3 saat sonrası test ilk açılmayla denemek

Amin canım Allah bizlere ve isteyene nasip etsin. Banada artık sadece pikken değerlendirmek mantıklı gelmeye başladı. Sizinde pikken olan ilişkide tutmuştur belki

Ben o zaman da söylemiştim bence senin zamanlama güzeldi ve benim içime sana Erkek doğuyor inşallah Rabbim yanıltmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…