Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Tam aksine ben 15.gun tuttugunu dusunuyorum. Cunku ben catlamayi 14.gun 21.30 da gordum, senin soyledigin 15 gun tam olarak iste kiz icin uygun olmus oldu.
Resim de tesler bana 15.gun daha uygun geldi cnm ama resmin birde arka tarafı var sen daha iyi gorursun.tlfondan ne kadar çok belli olur ki zaten

Hangi yöntemleri uygulayabildiniz
Ben 3.kizma da ovulasyon test ile hamile kaldım.ilk açılmada ilis ki oldu.4.hic bişey yapmadım.sadece testtim pikken doktora gittim çatlamış dedi sağ tarafta.eve geldim öğlen 1 gibi test yaptım hala pikti gece 2 de yine yaptım yine pikti bende doktor daah iyi bilir diye deneme oldu.ondan önceki ay piklerim yine uzun sürmüştü ilk açılmada denedim tutmadı bunu pikken tuttu

Abla yani önemli olan çatladığı gün dimi.. yumurtlama günü değil bu mu anlatmak istediğin

Merhaba kızlar ultrason fotosundan tahmin yapabiliyormusunuz bugün 12+4 olduk doktorum söylemedi 16da bilgi veriyorum dedi sizce nedir çok merak ediyorum bende

Erkek gibi gönlünüzdeki hayırla, sağlıkla nasip olsun inşaallah

14.gun 19.30 da
15.gun 15.00 da oldu

İlgisi var mı bilmiyorum ama bir yerde okumuştum gece yarısı olan ilişkilerde erkek ihtimali artıyormuş, y spermler daha hareketli oluyor yazıyordu, gündüz saatleri içinde kız için uygun yazıyordu. Oğlu veya kızı olanlar saat kaç sularında deneme yaptınız acaba ?

Erkek gibi gönlünüzdeki hayırla, sağlıkla nasip olsun inşaallah
Teşekkür ederim bir kızım var nasipse inşaallah bir erkek olursa iki cinside tatmış oluruz tabi hayırlısı ve sağlıklısı olsun Rabbim betlerde, kızlar ben ovulasyon testinde net kırmızı çizgiyi gördüm başkada testim kalmamıştı değerlendirdim üst üste bir kaç gün, ama ilk değerlendirmemden 1saat 2saat sonra kasıklarımda adet sancısı gibi ağrı hissettim uzun süre diğer değerlendirdiğim günlerde öyle bir ağrı olmadı ogün mü tuttu acaba dedim nasip tabi benim ovulasyon testi kullanmamın sebebiyse çatlama günü ve sonrasını değerlendirmekti benim tecrübem bu henüz cinsiyet öğrenmedim 16da inşaallah

Kızlarda gece olmuştu cnm ilgisi yok bence

Tam aksine ben 15.gun tuttugunu dusunuyorum. Cunku ben catlamayi 14.gun 21.30 da gordum, senin soyledigin 15 gun tam olarak iste kiz icin uygun olmus oldu.
Canım senin tahminine göre 15.00 da olan ilişki olmasaydı o zaman 19.30 daki ilişkide senin tutmamış mı olacaktı acaba

Yaş aralıkları nedir sizin cocukların normalden sonra veya sezeryandan kaç ay beklemek gerekir ikinci için? Peşpeşe doğranlara o kadar imreniyorum ki Rabbim izin verirse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…