Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513

Canım sen hamile misin orayı kaçırmışım ben

Ne kadar güzel anlatmışsın gülümseyerek okudum inan ki yazdıklarını paşanı kucağında göresin inşallah. Ben de hiçbirşey yapmadım sabahında yıllar önce gördüğüm dedenin türbesine gittim dua ettim. Gecesi tek ilişki ile hamile kaldım bakalım 3kızım oldupu için bu da bana kız gibi geliyor ama hayırlı ve sağlıklı evlat olsun tek duam bu. Cinsiyet 2.planda ama elbet gönül bir paşadan yana. Rabbim ne sınduysa o da benim canımın parçası asla kızdı erkekti diye ayırt etmem.

Ah canım ne iyi ettin yazmakla okurken tüylerim diken diken oldu. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlı Salih bir evlat eylesin yavrunu en güzeli dua dua dua... Rabbim ol desin yeter ki

Allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin canım. Tabiki rabbim veren aksi düşünülemez. burda öncelikle dua ediyoruz rabbim hayırlısını versin diye sonnrada yöntemlere bakıyoruz burda bir çok arkadaşın sonuncu bebeği Rabbim herkesin gönlündekini sağlıklı sıhhatli kucağına versin İnşallah

Inşallah cnm yaa allh isteyen herkese nasip etsin benle beraber.ama 4.kiza kendimi hazırlıyorum pikken ilişki olup oğlu olan duymadım
Merhabalar ben yeni katıldım aranıza ilk sayfalarıda okudum ama pikkende olan oluyor pik sonrasıda , sizin ilk kez mi yum.takibi ile hamile kalısınız? 4.dediğiniz için merak ettim . Rabbim gönlündeki versin inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…