Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Sabahtan beri okuyorum bazı kişilerde pik bazılarında pikten sonra bazılarında pikten önce herşey nasip tabikide ama yöntemler tutmuyor gibi diyet falan saçma geliyo zaten bana diyetle takviyeyle olmazda ama pik zamanını değerlendirmek mantıklı olabilir

Merhaba kızlar ultrason fotosundan tahmin yapabiliyormusunuz bugün 12+4 olduk doktorum söylemedi 16da bilgi veriyorum dedi sizce nedir çok merak ediyorum bende ☺️

Eklentiler

• AEA797C5-5935-4D27-86DD-427A59A878C6.png
    AEA797C5-5935-4D27-86DD-427A59A878C6.png
    198,6 KB · Görüntüleme: 63
  • 68FEAA1D-44AE-4B69-84F3-DEB84AED0129.png
    68FEAA1D-44AE-4B69-84F3-DEB84AED0129.png
    192 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar aranızda yöntemlerin hepsini tek tek uygulayan olumlu sonuç alan var mı? Veya yum.gününü ovulasyon testiyle belirleyen ve olumlu sonuç alan . Ayrıca en güvenli ovulasyon testi markası nedir?

Kızlar aranızda yöntemlerin hepsini tek tek uygulayan olumlu sonuç alan var mı? Veya yum.gününü ovulasyon testiyle belirleyen ve olumlu sonuç alan . Ayrıca en güvenli ovulasyon testi markası nedir?
Canım tek tek birşey uygulamadım konuşmalar çok eski zaten oku oku bitmiyor ama burada tecrübeli arkadaşlar var onlar iyi bilirler.
ben bir gebenin günlüğü İnstagram sayfasından ovulasyon aldım veyumurtlama günüm de denedim. Bir de sağ tarafa yattım.
karbonatlı su için diyorlar bunu yapmadım.
diyetin de çok yeterli olduğunu düşünmüyorum benden bu kadar dilerim gönlünce olur 🥰

Canım tek tek birşey uygulamadım konuşmalar çok eski zaten oku oku bitmiyor ama burada tecrübeli arkadaşlar var onlar iyi bilirler.
ben bir gebenin günlüğü İnstagram sayfasından ovulasyon aldım veyumurtlama günüm de denedim. Bir de sağ tarafa yattım.
karbonatlı su için diyorlar bunu yapmadım.
diyetin de çok yeterli olduğunu düşünmüyorum benden bu kadar dilerim gönlünce olur 🥰
Tek ilişki mi oldu canım?

Yumurtlama gününde ve çatlama gününde evet tek sefer canım ..
sen neler uyguluyorsun sanırım hamile değilsin henüz 🍀🍀
O zaman tek sefer değil canım yumurtalama günü 1 çatlama 1 tabi herşey nasip hayor deniyoruz ama sorun yok olması için gerekli şartlarıda yaptık ama gerisi nasip.. bakalım diyet ve karbontalı su işini fazla önemsemedim ama yum.günğ ve çatlama gününe kafayı taktım keşke daha fazla arkadaşlarda yorum yapsa .. çünkü yeniyim burda ..

X