Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Cok tesekkurler cnm son testimede bakar misiniz catladiktan sonra cok mu gec olcak 11.30 da

Canm belirtilerin nasıl oldu yani ilk aylarda farklı şeyler yaşadın mı.. Benimde 3. Hamileliğim 2 kızım var merak ediyorum

Canım çatlamış bence de ilişki saati için 11.30 iyi gibi geldi bana daha tecrübeli arkadaşlar yorum yapar. Deneme olmadan önce bi test daha yapıp at bence
Sansima hafta sonu fazla kimse yok grupta kafam cok karisti bugun catladi yumurta hissesiyorum ama saat 10 gibi yine test yapcam siviya dikkat ediyorum canim olcam susuzluktan sadece ortam asidik olur mu bilemedim

bende de öyle oldu adetim bitti ilişki oldu ve oğluma hamileyim, benim yumurtlama günlerim adetten hemen sonra zaten, ben kız istiyordum gerçi sağlıklı olsunda gerisi önemli değil :)
Bende adet bitimi hamile kaldım canım ve uzun süre ilişki olmamıştı. Ama 3. Kızım olacak nasipse planlı bi gebelik değildi ama yinede nasipse ne varsa o oluyor iste.

Ikili olan saat 16 da yaptim tekli olan 22 de yaptim

Eklentiler

• 20200829_221742.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 52
  • 20200829_162033.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 44
Ikili olan saat 16 da yaptim tekli olan 22 de yaptim
Canım 22de ki testinden gayet belli açılmış çat olmuş bence vakit kaybetmeden deneme olsun bildiğim kadarıyla çatlamaya başladıktan sonra ki ilk 12 saati geçirmemeye dikkat ediliyor erkek bebek için 12 saat sonrası asidik oluyor rahim ve kız bebeğe ortam hazırlıyor deniliyor.

Esitlenmede onemli t de silindi gibi kaydirinca eski fotoda var 4 te yaptigim daha koyi bu acildi gibi tecrubeli arjadadlar nerdesiniz helppp
Canim senin 7 de yaptigin testte catlamis belki daha once catlamistir
Biraz fazla zaman gecmis oluyo
Istersen bu ay deneme yapma gelecek ay tek marka testle yap akıl karışıklığı olmasin
Sen bilirsin tabi

Deneme oldu simdi canim sagima dondum yatiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…