Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Deneme oldu simdi canim sagima dondum yatiyorum
Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻💙emin ol hakkında hayırlı olan olacak biz ne yaparsak yapalım o yüzden için rahat olsun eğer kaderine yazılmışsa sen 10 saat önce yapsan da 10 saat sonra yapsanda sonuç değişmeyecek böyle düşün ve bol bol dua et sende dualarımdasın 🤲🏻💙

Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻💙emin ol hakkında hayırlı olan olacak biz ne yaparsak yapalım o yüzden için rahat olsun eğer kaderine yazılmışsa sen 10 saat önce yapsan da 10 saat sonra yapsanda sonuç değişmeyecek böyle düşün ve bol bol dua et sende dualarımdasın 🤲🏻💙
Allah bin kere razi olsun canim cok dogru soyluyorsun biz ne yaparsak bos rabbim saglikli hayirli evlat nasip etsin 🤲🏼🤲🏼

Canm belirtilerin nasıl oldu yani ilk aylarda farklı şeyler yaşadın mı.. Benimde 3. Hamileliğim 2 kızım var merak ediyorum
Ilk kızımda cok farklıydı, canm hep tatlı çikolata pasta vs istiyord. Ikincide de çikolatadan tiksindim hatta acaba erkek mi dedim, canım hep sütlü tatlı ve tuzlu seyler meyveler istedi. Bunda da baştan beri et köfte falan çok yedim. Tatlıdan tiksindim gene
Ilk defa deli gibi erik yedim. Hepsi ayrı anlayacagn ama cinsiyet ayni. Sadece hepsinde sabah sarı kusmalar vardı. Bence cinsiyetle hic alakasi yok böyle şeylerin kendimden test ettim :)

Kızlar çatlama olmuş mu. Ben gece deneme yaptım. Sabah 8de yaptım diğer testi. Gece de sabah da çatlamış olabilir şansıma artık. Nasipten öteye köy yok buradaki arkadaşlarımdan da gördüğüm kadarıyla rabbim ne isterse onu veriyor.sağlıklı olsun da ne gelirse kabulüm ❤️🙏

Eklentiler

• IMG_20200830_081523.jpg
    IMG_20200830_081523.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20200829_112551.jpg
    IMG_20200829_112551.jpg
    91,4 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar çatlama olmuş mu. Ben gece deneme yaptım. Sabah 8de yaptım diğer testi. Gece de sabah da çatlamış olabilir şansıma artık. Nasipten öteye köy yok buradaki arkadaşlarımdan da gördüğüm kadarıyla rabbim ne isterse onu veriyor.sağlıklı olsun da ne gelirse kabulüm ❤🙏
Cickli ortudeki sanki daha koyu gibi canim foto cok yaniltiyo digeride esit gibi geldi bana

Kızlar çatlama olmuş mu. Ben gece deneme yaptım. Sabah 8de yaptım diğer testi. Gece de sabah da çatlamış olabilir şansıma artık. Nasipten öteye köy yok buradaki arkadaşlarımdan da gördüğüm kadarıyla rabbim ne isterse onu veriyor.sağlıklı olsun da ne gelirse kabulüm ❤🙏
Canım bence çat olmuş Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤲🏻💙

Ilk kızımda cok farklıydı, canm hep tatlı çikolata pasta vs istiyord. Ikincide de çikolatadan tiksindim hatta acaba erkek mi dedim, canım hep sütlü tatlı ve tuzlu seyler meyveler istedi. Bunda da baştan beri et köfte falan çok yedim. Tatlıdan tiksindim gene
Ilk defa deli gibi erik yedim. Hepsi ayrı anlayacagn ama cinsiyet ayni. Sadece hepsinde sabah sarı kusmalar vardı. Bence cinsiyetle hic alakasi yok böyle şeylerin kendimden test ettim :)
Sağol canm demkki her hamilelik farklı cinsiyet ile alakası yok ama ben kızlarda her sabah kusuyordum ama bunda kusma yok ağrı ve bulantılar koku sorunum var

X