Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Benim arkadaşımın oğlu var hep soldan oldu oda sağ kız diyor hatta deneme yaptı son oğluna yanlistikla sola yattım ondan ogaln yine sağ yatavaktim dedi oda valla ben artık bisy anlamıyor
Insan duyunca ne kadar istemesese kafaya takiyo ama ben hazir doktor temiz dedi rahim hicbir sorun gorunmuyo dedi bu ay denicem bir kac gune catlar desi cok ilgili baya konustu anlatti bakalim canim hepomiz icin hayirlisi

Folik asit hamile kaldıktan sonra basladim.
Yumurta hangi taraftaydı bilmiyorum hep sag tarafim ağrıyordu
Korona nin ilk dönemleriydi hamile kaldığım ay yumurta takibine gidemedim

Benim arkadaşımın oğlu var hep soldan oldu oda sağ kız diyor hatta deneme yaptı son oğluna yanlistikla sola yattım ondan ogaln yine sağ yatavaktim dedi oda valla ben artık bisy anlamıyor
Belki hareketlerinden dolayı demistir.
Bu hamileligimde hep sol kasığında hissediyorum solda hareket ediyo

Salı günü yumurtlama günümdü birliktelik oldu bugünde sabahtan beri şiddetli kasık ve bel ağrısı var hala da geçmedi döllenme ağrısı olabilir mi bilgisi olan var mı
Bende dün geceden beri bunu yaşıyorum Çok şiddetli tek taraflı kasık ağrısı ve bel ağrısı yaşıyorum kuyruk sokumuma vuruyor.Adetin 11-12gunundeyim.
İlk gebeliğimde de böyle olmuştu ama bir de kist oluşmuştu acaba kistmi diyorum yine bu kadar şiddetli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…