Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar bu da son test valla büyük bir bardak su ile yazıyorum su an 😂 günah benden gitti o ultra pik dediğimiz testte sizin dediğiniz gibi t önce koyulaştı bunda C koyulaştı buna dayanarak gittikçe açılacak diyorum . Siz ne diyorsunuz valla sayfayı o kadar çok meşgul ettim ki hakkınızı helal edin hepiniz 🙈

Eklentiler

• 6E2D7778-64B2-4D43-95D0-F1CE8014C12C.jpeg
    6E2D7778-64B2-4D43-95D0-F1CE8014C12C.jpeg
    110,7 KB · Görüntüleme: 66
Salı günü yumurtlama günümdü birliktelik oldu bugünde sabahtan beri şiddetli kasık ve bel ağrısı var hala da geçmedi döllenme ağrısı olabilir mi bilgisi olan var mı

Kızlar bu da son test valla büyük bir bardak su ile yazıyorum su an 😂 günah benden gitti o ultra pik dediğimiz testte sizin dediğiniz gibi t önce koyulaştı bunda C koyulaştı buna dayanarak gittikçe açılacak diyorum . Siz ne diyorsunuz valla sayfayı o kadar çok meşgul ettim ki hakkınızı helal edin hepiniz 🙈
Iyi yapmissin catladi artik o canim

Kızlar cinsiyet kesinleşti kızım oluyor
Canım hayırlı evlat olsun yavrun. Rabbimin bir bildiği var demekki. Gün gelicek iyiki 3 kızım var diyeceksin benim gibi💜 kalbimizde hep bir eksiklik olsada vermiyen Rabbimin var bir bildiği🤲 kızlarımız bizim cennet anahtarımız🤗

Canım hayırlı evlat olsun yavrun. Rabbimin bir bildiği var demekki. Gün gelicek iyiki 3 kızım var diyeceksin benim gibi💜 kalbimizde hep bir eksiklik olsada vermiyen Rabbimin var bir bildiği🤲 kızlarımız bizim cennet anahtarımız🤗
Amin insallah kuzum❣
Rabbim iyisini bilir
3 kiz gercegine alistim bende 💕
Hayirli saglikli evlat olsunlar gerisi bos
Nasip🤷‍♀️

Heyecanla bütun yorumları okudum. Çok stresli işler bunlar yaa🤗 bence zamanlaman çok iyi oldu. Merakla sonucunu bekliyorum. İnşallah gönlündeki nasip olsun💙

Heyecanla bütun yorumları okudum. Çok stresli işler bunlar yaa🤗 bence zamanlaman çok iyi oldu. Merakla sonucunu bekliyorum. İnşallah gönlündeki nasip olsun💙
Canım çok sağol valla ben de yaşarken çok heyecanlandım bu gün öyle bir gün geçirdim ki 🙈 inşallah Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın isteyen herkese yaşatsın. Öğreneyim hemen yazarım zaten sayfayı çok meşgul ettim 🙈 Biraz mola 😂

Kızlar ben de bu ara yoğunluktan dolayı giremiyorum arada girip okuyorum yorumları gerçekten bu yıl yani şu dönem ne çok kız bebek haberi aldik kız senesi erkek senesi deniyor ama bir yerde okumuştum istatistik yapilmis dünyada genel itibariyle her yıl doğumların yuzde 49-yuzde 51 gibi bir dengesi varmış ve genelde erkek doğum yüzde 51 olurmuş.Sasirdim ben de son yıllarda özellikle kimi duysam kız.Belki kız erkek senesi o yüzde 1-2 lik fark tır yani yoksa doğal denge bozuluyor.Diyecegim oğlu olan da çok insan var Allah istese bizi de bulur inşallah 🌺

Ben de bir iki sene her aklıma geldiğinde dua edicem sonra da belki sadece yumurtlama gününü denerim olursa olur olmazsa Rabbim en doğrusunu bilir bir ara çok erkek bebeğe heveslendim ama her gördüğüm erkek bebisi yiyesim geliyordu o ara hamile kalmıştım ve hem de ikiz olan bebeklerimin kalbi atmadı😔 acaba dedim erkek mıydı bebegim ondan mı olmadı ya da kızdı ben çok erkek istedim diye rabbim vermedi mi? Sürekli düşünüp durdum gerçekten en zor sey sağlıkla sinanmak şimdi düşünürsem en küçüğüm dördü geçmeden düşünmem

Gunaydin kizlar simdi doktordan ciktim hersey temiz cok guzel enfeksyon yara yok dedi tertemiz dedi yumurta varmis 14 mm solda dedi sol deyince kaldim hep sagdan yumurta dedik bilemedim bu ay deneme yapsam yumurtan birkac gune catlar dedi cinsiyet ogrenen arkadaslar yardim lutfen

Gunaydin kizlar simdi doktordan ciktim hersey temiz cok guzel enfeksyon yara yok dedi tertemiz dedi yumurta varmis 14 mm solda dedi sol deyince kaldim hep sagdan yumurta dedik bilemedim bu ay deneme yapsam yumurtan birkac gune catlar dedi cinsiyet ogrenen arkadaslar yardim lutfen
Canim Rabbim nasip ederse sağ i solu yok
Rabbim yazmis olsun yeter ki

Canim Rabbim nasip ederse sağ i solu yok
Rabbim yazmis olsun yeter ki
Canim seninki nasildi bebisin sag dami soldami bi de folik asit basla dedi folidoce marka doktora sordum cinaiyetin sagla solla ilgisi var mi diye hic bir bilimsel aciklamasi yok dedi bende bu ay olsun artik istiyorum offf kafam cok karisti hep sag tarafta sanci nasil sol anlamadim

Benim kızım sağa yerleşmişti canım şimdi iki yaşında 😊

Canim seninki nasildi bebisin sag dami soldami bi de folik asit basla dedi folidoce marka doktora sordum cinaiyetin sagla solla ilgisi var mi diye hic bir bilimsel aciklamasi yok dedi bende bu ay olsun artik istiyorum offf kafam cok karisti hep sag tarafta sanci nasil sol anlamadim
Canım gerçekten bi önemi yok bak burda saat saat takip eden arkadaşların da kızı olucak bunlar hep bi umut Bellide işin eğlencesi ben hiç takip yapmadım iki oğlum var sen niyetine git duanı et Allah’ın izniyle en hayırlısı nasip olur

X