Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Nasıl gidiyor sence ? Bi kaç kişi dün ilişki olmalıydı gece ve ya öğlen falan dedi ama ben burdaki arkadaşlara daha çok güvendim.Bişeyler yedim yarım bardak da su içtim saat 3 e doğru test yaparım
Dün pik olmadı ki hiç cnm nasıl deneme yapacaksın takibe devam et

Siz ne yaptınız test yapıyor musunuz
Dun aksam 8 de yaptim silikti sabah siddetli bel agrisiyla utandim buyuk bardak su ictim sonra farkettimki yogun akinti var 12.30 gibiictim suyu bekliyorum simdi 4 gibi yapcam test daha var aslinda 4 gun falan ama bakalim insallah erken catlamamistir yanima bol test aldim bugun takip etcem sizde durumlar nasil

Bu arada kızlar bu hafta cinsiyet netlessin diye doktora gidicem yine. Lütfen dua edin bana
Canım gönlündekini duyarsın insallah. Hepimizle ayrı ayrı ilgilenip yardımcı oluyorsun Allah ta sana yardimcı olsun bak sen güzel bir haber alırsan bende deneme yapıcam umudumsun

Valla benim t çizgisi hala silinik bilmiyorum normal mi pik olmadı henüz ama kacırdım beceremedim gibi düşünüyorum ara ara. En son bi saat önce test yaptım yine silinikti

Valla benim t çizgisi hala silinik bilmiyorum normal mi pik olmadı henüz ama kacırdım beceremedim gibi düşünüyorum ara ara. En son bi saat önce test yaptım yine silinikti
Umarim kacirmamisindir canim benimde agri var kasiklarda sol taraf ozellikle cok sizliyo acaba diyorum benim sabah sagda mi catladi bilemedim sagda da cok agri vardi simdi yok ne zor ya bu isler

Umarim kacirmamisindir canim benimde agri var kasiklarda sol taraf ozellikle cok sizliyo acaba diyorum benim sabah sagda mi catladi bilemedim sagda da cok agri vardi simdi yok ne zor ya bu isler
Aynen valla çok zormuş aynı şekilde psikolojik mi bilmiyorum bi belim ağrıyor bi kasıklarım test yapıyorum bi koyu bi açık hayırlısı artık ne diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…