Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Test boyle cikti acaba sivi etkiledi mi testten sonra yarim bardak ictim 7 gibi yapcam yine

Eklentiler

• 20200824_162342_001.jpg
    20200824_162342_001.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 25
Ay neden içtiniz ki kızlar hep test sonrası sadece yarım bardak su için diyor. İçim kurudu iki gündür benim de son testim bu şekilde
Hic sorma canim nasilsa gunu var diye 1 hafta sogan suyu iceyim dedim regliden sonra baslaniyo temizlesin diye senin testinde yaklasiyo sanki bi iki gune pik yapar gibi

Kızlarr doktordan dönüyorum şaka gibi yaa çok sevindimm şuan doktoe ultrasyonu soktuğu gibi rahim resmen sperm gelsede bebek tutsam diye bekliyo, doktora sol tarafım ağırıyo bu ay dedim ay sen çözmüşsün bu işi bak yumurtan sol taraftan gelmiş diyo 😍😍😍 L Laladunya canım çatladıktan sonra göremez diyordun ama doktor yarım saattir inceledi valla herşeyi saydı çatlayan yumurtayı bile gösterdi çokta tatlı bi doktor 🤗

Kızlarr doktordan dönüyorum şaka gibi yaa çok sevindimm şuan doktoe ultrasyonu soktuğu gibi rahim resmen sperm gelsede bebek tutsam diye bekliyo, doktora sol tarafım ağırıyo bu ay dedim ay sen çözmüşsün bu işi bak yumurtan sol taraftan gelmiş diyo 😍😍😍 L Laladunya canım çatladıktan sonra göremez diyordun ama doktor yarım saattir inceledi valla herşeyi saydı çatlayan yumurtayı bile gösterdi çokta tatlı bi doktor 🤗
Iyi valla canim
Insallah gosterdigi yumurta catlayan yumurtadir ve geriden gelen bi yumurta degildir. Demek ki benim gittigim bi kac doktor yanlis biliyor, hatta biride tup bebek uzmaniydi.
Bence bi arastir sende, bana catlayan yumurtanin gorunmesi normal gelmedi,

Iyi valla canim
Insallah gosterdigi yumurta catlayan yumurtadir ve geriden gelen bi yumurta degildir. Demek ki benim gittigim bi kac doktor yanlis biliyor, hatta biride tup bebek uzmaniydi.
Bence bi arastir sende, bana catlayan yumurtanin gorunmesi normal gelmedi,
Canım bu kadar tesadüf olurmuki sol tarafım ağırıyordu, bu sabah yumurtam çatladım testte onu baktırmak için gittim, doktor daha ben söylemeden hepsini saydı bana, sol tarafından çatlamış vs vs,

X