Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Olacağı varmış desene abla, yoksa ilişkilerin riskli dimi bizim duruma göre, silinme anı tek ilişki daha iyi bizim için
Kesinlikle Nasipte varmis
Yoksa benim hic icime sinmemisti deneme zamanim
Tevekkül edip bekledim
Rabbim nasip etti, insAllah sağlıkla kucağıma almayı da nasip eder
Sizler icinde surekli dua ediyorum
Rabbim herkesin gonlune gore bi erkek evlat versin hayırla saglikla insAllah

Tamam abla hazır burdasın kalkıp yapiyim bari, bide abla 3. Kızında böle şeyler denemişmiydin yoksa 3 kızdan sonramı araştırdın öğrendin uyguladın
Canim 3 kızımda da boyle şeyleri hic bilmiyodum.
Bu sayfayı da tesadüfen buldum
Ben ilk ay adetten sonra hamile kalırsan erkek olur diye deneme yaptim.
Erkek bebek belirtilerine bakarken bu sayfa karşıma cikti.
Yani gecen sene mart ayında buldum burayı.
Bu sene nisan ayında hamile kaldim

Canim 3 kızımda da boyle şeyleri hic bilmiyodum.
Bu sayfayı da tesadüfen buldum
Ben ilk ay adetten sonra hamile kalırsan erkek olur diye deneme yaptim.
Erkek bebek belirtilerine bakarken bu sayfa karşıma cikti.
Yani gecen sene mart ayında buldum burayı.
Bu sene nisan ayında hamile kaldim
Aha abla tek olanı şimdi yaptım aynı yerde foto çekiyorum ışık yanıltmasın die

Eklentiler

• IMG-20200823-WA0025.jpeg
    IMG-20200823-WA0025.jpeg
    72,1 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG-20200823-WA0031.jpeg
    IMG-20200823-WA0031.jpeg
    59,1 KB · Görüntüleme: 35
Kesinlikle Nasipte varmis
Yoksa benim hic icime sinmemisti deneme zamanim
Tevekkül edip bekledim
Rabbim nasip etti, insAllah sağlıkla kucağıma almayı da nasip eder
Sizler icinde surekli dua ediyorum
Rabbim herkesin gonlune gore bi erkek evlat versin hayırla saglikla insAllah
Canım senin gebelik kaçıncı gün çıkmıştı? Bu arada duaların için de Allah razı olsun Rabbim cümlemizin dualarını kabul eylesin inşallah 🤲🏻💙
Aha abla tek olanı şimdi yaptım aynı yerde foto çekiyorum ışık yanıltmasın die
Canım sen testleri kaçıncı dkk da çekip atıyorsun buraya?

Masallah gayet net senin testlerin
Hâlâ ultra pik
Senin gecen ay 2 gün sürmüştü
Bence sende yat ama sabah erken kalkmak şartıyla
Sabah ayni sekilde teste devam et canim
He he doğru dedin abla ben bi doya doya su içimde yatiyim 😂😂😂 yarın devam ederim sabah 7de kalkar ilk idrar yapar suyumu içer 3 saay sonra test yapmaya başlarım 🤗
Evet abla 2 gün sürmüştü ama onu 1 buçuk güne indirebiliriz çünkü ben 2.akşam test yaptım ultra pikti sabah 11de test yaptığımda test eski haline dönmüş baya silikleşmişti yani ben ilk silinme onu biliyodum ama ilk silinme çok hassas bi silinmeymiş ben geçenlerde burda öğrendim bence benim o gece ben yattıktan sonra çatladı gündüzde ben test yapana kadar normale döndü testlerim, ama garanti 1 buçuk gün sürüyor yarın belli olur bakalım yarında gece bu saate kadar nasıl ilerleyecek testlerim, ne kadar teşekkür etsem az bu saatte bizimle uğraşıyorsun, yarın görüşürüz inşallah hayırlı geceleriniz olsun hepinizin 🤩🤩🤩🤩🤩

He he doğru dedin abla ben bi doya doya su içimde yatiyim 😂😂😂 yarın devam ederim sabah 7de kalkar ilk idrar yapar suyumu içer 3 saay sonra test yapmaya başlarım 🤗
Evet abla 2 gün sürmüştü ama onu 1 buçuk güne indirebiliriz çünkü ben 2.akşam test yaptım ultra pikti sabah 11de test yaptığımda test eski haline dönmüş baya silikleşmişti yani ben ilk silinme onu biliyodum ama ilk silinme çok hassas bi silinmeymiş ben geçenlerde burda öğrendim bence benim o gece ben yattıktan sonra çatladı gündüzde ben test yapana kadar normale döndü testlerim, ama garanti 1 buçuk gün sürüyor yarın belli olur bakalım yarında gece bu saate kadar nasıl ilerleyecek testlerim, ne kadar teşekkür etsem az bu saatte bizimle uğraşıyorsun, yarın görüşürüz inşallah hayırlı geceleriniz olsun hepinizin 🤩🤩🤩🤩🤩
Ne demek canim.
Iyi geceler

Kızlar son durum bu ben büyük bir bardak suyumu içip yatıcam yarın devam 😂 tam 10. Dk cektim bu kez aynı yerde

Eklentiler

• 0A09BB90-DD62-469B-BD66-EAA14C2DC4FF.jpeg
    0A09BB90-DD62-469B-BD66-EAA14C2DC4FF.jpeg
    61,4 KB · Görüntüleme: 44
X