Erkek bebek isteyenler için potasyum ve sodyum ağırlıklı beslenmeyi öneriyorlar.Doğrulamak için erkek bebeği olanlar kan değerlerini paylaşabilir mi?

Neden sağlıklı bir bebek yerine erkek bebek?

Bu konuyu iki kere açmışsınız Allah aşkına söyleyin kim öneriyor ? Kaynakça verin .
Potasyum ve sodyum ağırlıklı beslenmeyi açın biraz .diyetisten bile kan değerlerinize göre liste yapıyor burada okuduğunuz birkaç öneriye göre mi beslenip vücudunuzun dengesini bozacaksınız.
Kan değerinize baktırdınız mı?
Çok taktıysanız profesyonel insanlardan yardım isteyebilirsiniz özellikle bu erkek çocuk saplantınız için.bir
forumlarda herkesin okuduğu paylaşımlarda inatla erkek bebek için potasyum yazma saplantısından vazgeçin.yanlış yapıyor ve yönlendiriyorsunuz.

Boyle bir şey hiç duymadım okumadım ama yurt dışında cinsiyeti belirli tüp bebek varmis

Şaka mı bu? Konunun kendisine mi şaşırayım kan değeri istemenize mi? Allah akıl fikir versin başka dert vermesin

Bir üye vardı erkek bebek için yaş ve ay ile ilişkiye girip bilmemne takvimi takip ediyordu. Kız erkek ayrımı ne bileyim ya Allah sağlıklı evlat nasip etsin demek yerine.. sağlıklı, konuşan, yürüyen... Bir evladin ne kadar değerli olduğunu bir bilseler keşke...

Bu erkek bebek çabanızı 6 tane kızınız var 1 de erkek olsun istiyorsunuz gibi algilamak istiyorum. Yoksa aksi takdirde okuduklarimin şaka olmasini dileyecegim

böyle erkek doğrucam diye can veren kadınların erkek çocukları onlara yapmadıklarını bırakmıyorlar ya o zaman sevinsem mi üzülsem mi bilmiyorum ama sanırım içten içe seviniyorum. Siz hastasınız ama acil tedavi olun bence bu erkek çocuk takıntınızla kız çocuğunuz olsa ona eziyet edersiniz erkek çocuğunuz olsa saplantılı bir sevginiz olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…