Doğuma Hazırlık Erkek bebek isim önerisi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

PiandSm

09.09.09 =) Epk.Ek (=
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2012
1.496
880
Herkese merhaba, hayırlı Ramazanlar..

Bir oğlumuz olacağını öğrendik ama hamileliğin başından beri erkek ismi düşündüğümüzde hiçbir şey bulamıyorduk. Şimdi iş ciddiye binince isim konusu iyice kafamızı kurcalamaya başladı. Kız olsaydı çok kolay isim bulabiliyorduk, çevremizde çok fazla kızı olan yok çünkü. Eşimin de eğer ailede veya yakınlarda bir isim varsa onu koymak istememe gibi bir huyu var, "aa benim adımı mı koydunuz" gibi durumlar çıkmasın istiyor, haklı da kesin söylerler. Bulamazsak kahramanlık yapmasını bekleriz diye düşünüyoruz artık veya Çınar olur hiç yoktan dedik (son 5 yılda doğan çocukların yarısı Çınar herhalde ama). Farklı isim önerilerinde bulunabilir misiniz acaba? Seçeneklerimiz arasına ekleyebileceklerimiz olursa değerlendirelim biz de. Teşekkürler şimdiden

Biz de isim konusunda çok kararsız kaldik. Kiz ismi bulmak daha kolaymis gercektenBız Çağan Alp düşündük ama son bir arastiralim dedik. Farkli isim onerisi gelirse biz de fikir edinmis oluruz

Biz de isim konusunda çok kararsız kaldik. Kiz ismi bulmak daha kolaymis gercektenBız Çağan Alp düşündük ama son bir arastiralim dedik. Farkli isim onerisi gelirse biz de fikir edinmis oluruz

Bugün öneri geldi Ahlas diye ama söylenişini beğenmedik biz. Arın ve Aren var yakınlarımda belki size fikir olur.

Bizde isim bulamiyoruz kiz ismi cok kolaymis. Cinar ismi cok konmus evet . Herkes donup dolasip ayni isimleri koyuyor , Omer Alpdemir Tolga dusundum ben ama hic birinide cok asiri begenmedim acikcasi anlasamiyoruz esimlede biz yurtdisindayiz kolayda soylensin istiyoruz cok zorlandik

Ben oglum olursa Kerem ismini dusunuyorum. Klasik ve tek isim seven biriyim. Sade isimler cok hosuma gidiyo

Açıkçası biz de çok fazla Türkçe karakter istemiyoruz, çok zor gerçekten. Mete diyorum eşime annesinin dayısının torununun çocuğunun mu ne adıymış, olmaz dedi görüşüyoruz onlarla diyor

Ben klasikçilerdenim onerilerimi beğenir misiniz bilmiyorum :)
İlk oğlum Mehmet Salih
İkinci de cinsiyet tahmini doğruysa Yusuf Enes olacak inşallah.
Diğer beğendiğim isimler:
Hamza
Akif
Agâh
Asaf
Asım
Mirza
Feza
Sîna
Yiğit
Zâhit
Efe

Tuğra
İlker
Oguz kağan
Mustafa Mert
Doruk
Cihangir
Kayra
Kutay
Göktuğ
Bende daha karar veremedim daha doğrusu eşime beğendiremiyorum

Kızlar benimfe oglum olacak Allah izin ederse. kızım var adı Asel bunuda hep Asil olsun istedik..Ama sanırım ben bi manevra yapıp YUŞA ismini koycam...:))

Meric
Eymen
Aras
Bizde kiz beklerken erkek olacagini dun ogrendik ve kiz isimlerinden arinip bu isimleri düşünduk Ama muhtemelen merici secicez. Sizede fikir olsun

Tuğra
İlker
Oguz kağan
Mustafa Mert
Doruk
Cihangir
Kayra
Kutay
Göktuğ
Bende daha karar veremedim daha doğrusu eşime beğendiremiyorum
Göktug ismine hayranim. Ama kuzenimin cocugunun adı oldugu icin koyamıyorum. Insallah esinizi ikna edebilirsiniz kulaga cok guzel gelen bi isim çünkü

o kadar cok cinar ve poyraz ismi var ki... Deniz, Ali, Kerem aklıma gelenler

Merhaba kizlar, biz de esimle isim konusunda henuz anlasmaya varamadik..Ben Eymen ismini cok begeniyorum, 2016-17 de cok populer bir isim, anlami da cok guzel en hayirli, en ugurlu demekmis. Maalesef esim bu isme hic sicak bakmiyor yeni isim oldugu icin sanirim..Doruk, Mert, Ege, Erdem ve Yigit listemdeki diger isimler ancak su an sadece Oguzhan yada Metehan uzerinde anlasabildik:)) Iki isme ikna edebilirsem Oguz Ege yi dusunuyorum kismetse..

Ege ve efe bir sınıfta en az ikişer tane.
Erdem, cihan, Aytuğ, ufuk isimlerini beğeniyorum.
Gelecek bi kaç yıl içinde de eymen, çınar ve utku lu sınıflar olacak bol bol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…