Erkek Bebek İsim Önerisi | ANKET

Hangisi Kulağa Daha Hoş Geliyor?

• Muhammed Efe

OY: 1 2,0%
  • Kağan Efe

OY: 15 29,4%
  • Ahmet Efe

OY: 2 3,9%
  • Ahmet Furkan

OY: 1 2,0%
  • Yağız Efe

OY: 21 41,2%
  • Muhammed Kağan

OY: 2 3,9%
  • Yiğit Efe

OY: 9 17,6%

• Ankete Katılan
    51

NoZeyNo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2023
12
8
29
Merhaba arkadaşlar, yakın çevremizden çok etkilendiğimiz için dışarıdan bakan gözlerin fikirlerine ihtiyaç duyduk :) "Etkilenmeyin kendi çocuğunuz istediğiniz ismi koyun" diyecekler çok haklısınız fakat işin eğlencesi tarafından bakarsanız memnun oluruz :) Şıklar dışında önerileriniz olursa belki de aradığımız ismi bulmamıza yardımcı olmuş olursunuz. Şimdiden teşekkür ediyoruz :)

Merhaba arkadaşlar, yakın çevremizden çok etkilendiğimiz için dışarıdan bakan gözlerin fikirlerine ihtiyaç duyduk :) "Etkilenmeyin kendi çocuğunuz istediğiniz ismi koyun" diyecekler çok haklısınız fakat işin eğlencesi tarafından bakarsanız memnun oluruz :) Şıklar dışında önerileriniz olursa belki de aradığımız ismi bulmamıza yardımcı olmuş olursunuz. Şimdiden teşekkür ediyoruz :)
Miran Ali çok beğendiğim bir isim şuan hamileyim cinsiyet belli değil erkek olursa Miran ali olucak belki fikir olur

muhammed ismi koyulmasından taraftar değilim çünkü vebali çok ana babaya.. aslında bir de tek isim daha kullanılabilir geliyor bana. kendi ismimden dolayı sanırım dedim ki asla çocuğuma ne uzun isim koyarım ne iki isim koyarım kısa ve net isimler tercihim olacak..
benim önerim belli ki daha klasik isimler seviyorsunuz o halde Selim ismi çok hoşuma gidiyor. kısa ne anlaşılabilir. her yaşa uygun

muhammed ismi koyulmasından taraftar değilim çünkü vebali çok ana babaya.. aslında bir de tek isim daha kullanılabilir geliyor bana. kendi ismimden dolayı sanırım dedim ki asla çocuğuma ne uzun isim koyarım ne iki isim koyarım kısa ve net isimler tercihim olacak..
benim önerim belli ki daha klasik isimler seviyorsunuz o halde Selim ismi çok hoşuma gidiyor. kısa ne anlaşılabilir. her yaşa uygun
Yorumunuz için teşekkür ederim 😊

Bende eğer biri kısa olacaksa iki isim taraftarıyım ileride oğlum hangisini severse onu kullanır en azından alternatifi olur diye bakıyorum. Bizim isimlerimizden biri Yağız🥰 ama Efe ismini sevmiyorum ben

İki isim bana da çok mantıklı gelmiyor :) AMA ortak tek isim bulamadık ve benim seçimim Efe oldu :) Yanına gelecek isim için eşimin ikna olması gerekiyor :))

Bir arkadaşım da Yusuf Efe koymuştu. Bence Yağız sade haliyle daha güzel ama çift isim koymak istiyorsunuz gibi.

İki isim koyma diyenler kocamın üç ismi var ve dünyayı falan sırtında taşımıyor yani , hayatından da gayet memnun. Abartmayın bence. Ben de kızıma iki isim koydum

Harflerin enerjisine de bakmak lazım çoğunda yumuşak g var ve zorlayıcı bir harf olabilir Efe den se ege isimli çocuklar daha ağır baslı ve sakin oluyor Ege’yi de düşünebilirsiniz 🩷

X