Erkek bebek için yumurtlama günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar hanımlar bir kızım var şimdi bir de oğlum olsun çok istiyorum bu sebepten biraz araştırma yaptım yumurtlama günü takibi olayını deneyecektim ki başıma bişe geldi anlayanlar cevaplayabilirse sevinirim.
-Regl döngüm 23 günde 1
-29 Temmuzda regl oldum
-5 ağustosta eşim yanlışlıkla içime boşaltı aynı gün ella içtim (sonra pişman oldum tabi)
-7 ağustosta doktora gittim yumurtlama var mı diye sormak için (18 ve 20 mm büyüklüğünde 2 adet yumurtamın olduğunu söyledi 9 ağustosta çatlayacaklarını ve ilişkiye o tarihte girmemi söyledi /ella kullandığımı kendisine söylemedim )
-10 ağustosu /11 ağustosa bağlayan gece eşimle birlikte olduk

Şimdi kafamı kurcalayan şöyle bir durum var ; ella yumurtlamamı geciktirmiş olabilir mi? Yoksa 18/20 mm olan yumurtalar yeterli olgunlukta olduğu için çatlamışlar mıdır?Yani erkek bebek istediğim için yumurtlama gününü değerlendirmek istemiştim,bu konuda bilgisi olan değerli arkadaşlarım cevaplarınızı bekliyorum
Ella çok güçlü bir hap bence bu ay hamilelik denemeyin bile bebeğe zararı olabilir ella içip 3 gün sonra tekrar bebek denemek hiç mantıklı değil o hap sandığınız kadar masum değil yan etkisi çok fazla öyle ki senede en fazla 2-3 kere atma şansımız var bu kadar güçlü bir ilaç içip bebek yapmaya çalışmak çok korkunç hiç korkmuyor musunuz bebek oluşumda bu ilacın etkileri bebeğe geçer diye lütfen bilinçsizce sırf cinsiyet için geri dönülmez sonuçlara yol açabilecek durumlara sokmayın kendinizi sağlıklı olmadıktan sonra cinsiyetin hiç bir önemi yok sağlıkla kalın inşallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X