Erkek bebek için yumurtlama günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba,bilmediğimiz hayatlar hakkında konuşurken keşke bi acaba ne yaşıyor şeklinde düşünebilsek.Ben de Allahım sağlıklı versin ne verirse başımın üstünde yeri var,kızımı da çok seviyorum ama bi de oğlum olsun istediğim için şansımı arttırmak için çabalamış kendi halinde bi kadınım yani böyle çok olağan üstü bi çabayla bişeyler yapmış ,başkasının bağına girmiş bi hırsız değilim
Kimsenin bağına girdiğinizi falan iddia etmedim, lütfen sizden ayrı düşünen insanlar yorum yaptığında mağdura bağlamayınız. Ne yaşıyor olabilirsiniz, Osmanlıda mıyız? Padişaha veliaht şehzade vermezseniz kellenizi mi alacaklar? Hayatınızın neyini düşüneceğim hanımefendi? Istedigi burçta olmayacak diye kürtaj olmak isteyen birini duymuştum, sizin yaptığınızın da bir farkı yok, kız olma ihtimali var diye ella içmişsiniz!

Kimsenin bağına girdiğinizi falan iddia etmedim, lütfen sizden ayrı düşünen insanlar yorum yaptığında mağdura bağlamayınız. Ne yaşıyor olabilirsiniz, Osmanlıda mıyız? Padişaha veliaht şehzade vermezseniz kellenizi mi alacaklar? Hayatınızın neyini düşüneceğim hanımefendi? Istedigi burçta olmayacak diye kürtaj olmak isteyen birini duymuştum, sizin yaptığınızın da bir farkı yok, kız olma ihtimali var diye ella içmişsiniz!
Arkadaşım ben burda Osmanlı’da yaşıyoruz yada başka bişey demedim.Kendi hayatında herkesin yaşadığı bişeyler var ve bunların etkisiyle istekler şekillenebiliyor ve bu isteklerimden dolayı henüz oluşmamış bi gebelik oluşmasın diye gebelik önleyici ilaç kullandım diye kimseden özür dileyecek değilim! sorduğum soruda da belirttiğim gibi birileri çıkıp akıl hocalığı yapmak yerine sorduğum şey konusunda bilgisi olan hanımlar cevap verse daha iyi olacak

Bizimde oğlumuz var kızımız olsun diye can atıyoruz suan hamileyim inşallah rabbim hayırlısıysa kız versin diyoruz ama gercekten su insanların erkek cocugu takıntısını anlamıyorum çok üzülüyorum illa erkek olsun diye doğrunlar falan önce rabbimden hayırlısını isteyin sizin gün secmenizle olucak iş degıl onu veren rabbim
Canım ben ilk çocukta kız olsun diye dua ediyor uğraşıyordum kimse ayıplamıyordu erkek olsun dediğimde niye böyle konuşuyorsunuz anlamıyorum !

Sizin yaptığınız şey deli saçması. Evlat seçer gibi iş yapıyorsunuz Ella içtikten sonra ellanın vücudunuzda kaldığını unutuyorsunuz, çocuğa bir sorun yaşatacağını hiç düşünemediniz mi ?
Canım ben sağlıkçıyım ve 1. Elden doktor arkadaşım söylemişti ertesi gün hapının çocuğa hiç bir zararı yok ,bilip bilmedenkonuşmak için konuşmayın lütfen

Biraz biyoloji bilgin olsaydı ne demek istediğimi anlardın. Bir oğlum ve bir kızım var şuan 18 haftalık ikiz oğlan anasıyım. Hepsini nasip eden bir kudret var. Senin benim gibi aciz kulların çabası işe olacak iş değil bu vazgeç bu sevdadan. Ella da içtiysen niye saklıyosun doktordan. Doktora söyleyememiş gelmiş burda bize hal yanıyor
Ya sen bi defol sana dert yanan kim? Bilgisi olana fikir danıştım ,bilgin yoksa sus

Yahu ben erkek istiyorum ve ilk çocukta da kız istemiştim.bu kimseyi ilgilendirmez haddini aşan defolsun çıksın bu posttan,kimse kimseyi yargılayamaz!

Yahu ben erkek istiyorum ve ilk çocukta da kız istemiştim.bu kimseyi ilgilendirmez haddini aşan defolsun çıksın bu posttan,kimse kimseyi yargılayamaz!
Yaptığınız şey ve düşünceniz cahilce herkes bazen hata yapar. Ama siz hiç kabullenmeden millete sataşıyorsunuz. Ayrıca hamile bir kadına laf edecek kadar da düşük karakterde birisiniz

Ulan ne terbiyesiz insanlarsınız be sizin gibi kadınlar yüzünden erkek istiyorum mazallah ilerde sizin gibi yarım akıllı olur kız çocuklar
Ayrıca herkese açık soru soruyorsunuz bilgisi olan yazıyor yanlış yaptın diye onda da saldırıya geçmişsiniz ve defol falan diyosunuz. Biz zaten buradaydık bu gece aramıza katılan sizmişsiniz

Kimsenin bağına girdiğinizi falan iddia etmedim, lütfen sizden ayrı düşünen insanlar yorum yaptığında mağdura bağlamayınız. Ne yaşıyor olabilirsiniz, Osmanlıda mıyız? Padişaha veliaht şehzade vermezseniz kellenizi mi alacaklar? Hayatınızın neyini düşüneceğim hanımefendi? Istedigi burçta olmayacak diye kürtaj olmak isteyen birini duymuştum, sizin yaptığınızın da bir farkı yok, kız olma ihtimali var diye ella içmişsiniz

Biz onun gibi hastalıklı düşünceler yerine normaliz ve zoruna gidiyor hanfendinin. Her cümlen haklı 👏

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X